UA

Вівторок, 06 квітня 2021 12:00

ЛьвДУВС та Головне управління Державної міграційної служби у Львівській області домовилися про співпрацю

(1 Vote)

Ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута та начальник Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області Ярослав Скиба підписали Меморандум про партнерство і співробітництво.

У рамках цього документу університет та Головне управління ДМС співпрацюватимуть у напрямку правового просвітництва, проведення спільних конкурсів, круглих столів, семінарів та конференцій.

Крім цього, вихованці вишу матимуть можливість проходити на базі територіальних органів Державної міграційної служби навчальну практику, що сприятиме їх успішному працевлаштуванню. Здобувши освіту за новою спеціальністю «Інформаційні системи та технології», випускники університету зможуть працювати системними адміністраторами у підрозділах ДМС.

Меморандум також передбачає надання Державною міграційною службою роз’яснень щодо питань протидії нелегальній міграції.

Університет та Головне управління ДМС консультуватимуть одне одного щодо проведення наукових досліджень, розробки спільних проєктів та програм.

Ректор ЛьвДУВС Роман Благута відзначив, що така співпраця з Державною міграційною службою є вкрай важливою, адже університет здійснює профільну підготовку фахівців у сфері протидії торгівлі людьми.