UA

Понеділок, 05 квітня 2021 11:10

Визначено переможців конкурсу на краще декламування української поезії і прози

(1 Vote)

В університеті завершився конкурс на краще декламування української поезії і прози. Захід проходив дистанційно й передбачав декламування творів українських авторів, власної поезії або прози. Журі оцінювало розуміння логіки твору й композиційної побудови, артистичність і новаторство учасників.

site

Переможців було визначено у наступних номінаціях:

АВТОРСЬКА ПОЕЗІЯ І ПРОЗА

1 місце – Тетяна ПАРІЙ, студентка 2 курсу ІУПБ;

2 місце – Лідія МАЗЕПА, студентка 1 курсу ІУПБ;

3 місце – Олена МЕЛЕЧКО, студентка 3 курсу Інституту права;

3 місце – Кароліна ГАПЧИЧ, студентка 2 курсу ІУПБ;

«Оригінальність виконання поезії» – Катерина МИГАЛЬ, курсантка 3 курсу факультету № 2 ІПФПНП.

ПОЕЗІЯ І ПРОЗА УКРАЇНСЬКИХ АВТОРІВ

«Гран-Прі» – Юлія ІЛЬЧИШИН, курсантка 1 курсу факультету № 1 ІПФПНП.

1 місце – Юрій СОЧИН, курсант 1 курсу факультету № 3 ІПФПНП.

1 місце – Людмила БЕЛЬМЕГА, курсантка 2 курсу факультету № 1 ІПФПНП.

2 місце – Дарина ФОТІНА, курсантка 1 курсу факультету № 3 ІПФПНП.

2 місце – Руслана КОВБАС, курсантка 1 курсу факультету № 2 ІПФПНП.

3 місце – Ярослав НАДЯБ, курсант 1 курсу факультету № 3 ІПФПНП.

3 місце – Марія ДАНИЛЬЦІВ, курсантка 1 курсу факультету № 1 ІПФПНП.

«Висока майстерність декламування поезії» – Тетяна ПАРІЙ, студентка 2 курсу ІУПБ;

«Найкращий творчий задум» – Вікторія НАДУРАК, курсантка 2 курсу факультету № 1.

«Краще виконання поезії Т.Г. Шевченка» – Ірина КАРПИШИН, студентка 3 курсу факультету № 3 ІПФПНП.

«Майстерність декламування класичної поезії» – Олена КУБРА, студентка 4 курсу ІУПБ.

«Патріотизм та високий рівень національної свідомості» – Вікторія РАЗІК, курсантка 1 курсу факультету № 3 ІПФПНП.

«Краще декламування поезії Л. Костенко» – Марія ЛОЦЬКО, студентка 4 курсу Інституту права.

«Щирість емоцій та зворушливе виконання твору» – Каріна ВИШИВАНЮК, студентка 1 курсу ІУПБ.

«Майстерне відтворення настрою поезії» – Вікторія СТОКОЛОС, курсантка 3 курсу факультету № 2 ІПФПНП.

«Оригінальний молодіжний вибір» – Ірина СЛИВКА, студентка 4 курсу Інституту права.

«Філософське прочитання поезії» – Ольга ЦІЦЬКА, курсантка 4 курсу факультету № 1 ІПФПНП.

Конкурс проводився за ініціативи відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення ЛьвДУВС задля популяризації української літератури серед молоді, виявлення та підтримки найбільш талановитих декламаторів і стимулювання їх творчого самовираження.