UA

П'ятниця, 02 квітня 2021 10:40

У проєкті «Мій ЛьвДУВС» - студентка Інституту права Наталія Чорна

(1 Vote)

У ЛьвДУВС навчається чимало творчих та креативних особистостей. І сьогодні розповімо про одну із них – студентку 4 курсу Інституту права Наталію Чорну.

Дівчина прагнула стати юристом ще з 6 класу. І чотири роки тому ця мрія втілилась у життя – Наталія вступила до університету та розпочала нову сторінку своєї історії.

«Перші лекції, семінари – все було таким незнайомим! Але з кожним днем університет ставав для мене ще ріднішим, – пригадує студентка. – ЛьвДУВС дав мені великий багаж теоретичних та практичних знань, але, в першу чергу, виховав у мені особистість».

Дівчина переконана, що не помилилася із вибором університету та спеціальності, адже час навчання був цікавим та насиченим.

«Дуже запам’яталися зустрічі із практиками, які успішно реалізувалися у професії. А ще – ми часто влаштовували дебати під час розгляду практичних ситуацій, відвідували різні установи. Викладачі постійно заохочували нас розширювати свій кругозір. Тож я та мої одногрупники брали участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях, які відкрили для нас нові можливості та дали безцінний досвід. А кожна відмінна оцінка, похвала давала мені великий стимул та розуміння того, що я на правильному шляху», – розповіла Наталія.

Здобувачка наголосила, що у виші активно функціонує студентське самоврядування, учасники якого займаються волонтерством, науковою та художньою діяльністю.

Тож і Наталія змогла проявити себе у творчості. Вона долучалася практично до кожного культурного заходу, який відбувався в університеті.

«Ще з дитинства мені дуже подобалося співати. І завдяки наполегливій роботі я здобула перемогу на багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсах, серед яких - «Зіркові хвилі талантів», «Перлина Дністра».

Відзначимо, що Наталія також перемогла на конкурсі ЛьвДУВС «Україна колядує» - отримала перше місце за акапельне виконання.

Крім цього, студентка неодноразово брала участь у благодійних концертах на підтримку хворих діток та воїнів АТО.

«Мені дуже приємно, що спів став для мене не тільки захопленням, а й можливістю допомогти, врятувати чиєсь життя», – наголошує героїня проєкту.

«Впевнена, що дуже сумуватиму за університетом, місцем, яке стало для мене дуже особливим, в якому залишиться мій маленький слід. Слід моїх успіхів, емоцій, нових вражень…», – говорить Наталія.

Дівчина вдячна усім працівникам університету за терпіння, розуміння та безцінні поради.

«Особливо хочу подякувати викладачам, які віддавали частинку себе, щоб у майбутньому ми стали справжніми фахівцями в юридичній сфері. І, повірте, ми вас не підведемо!», – підсумувала вихованиця ЛьвДУВС.