UA

Четвер, 01 квітня 2021 15:12

У ЛьвДУВС відбулося засідання Вченої ради

(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Вченої ради. Захід розпочався із затвердження навчальних планів освітніх ступенів «бакалавр» та «магістр» спеціальностей «Право», «Правоохоронна діяльність» та «Інформаційні системи і технології».

Декан факультету № 2 Ігор Сидорук доповів про вдосконалення підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції в університеті. А очільник факультету № 3 Степан Гнатюк прозвітував про вдосконалення підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності поліції.

Учасники засідання прийняли рішення щодо клопотання перед Міністерством освіти і науки про формування рад для проведення захисту дисертацій з метою присудження ступенів доктора філософії. Крім цього, на Вченій раді було розглянуто пропозиції щодо внесення змін у раніше створені спеціалізовані вчені ради.

Учасники засідання одноголосно присвоїли вчені звання: професора – доценту кафедри кримінального права та кримінології факультету № 1 кандидатові юридичних наук, доценту Тарасу Созанському; доцента – т.в.о. завідувача кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету № 3 кандидатові юридичних наук Юрію Хатнюку, доценту кафедри цивільно-правових дисциплін Інституту права кандидатові юридичних наук Юлії Петрончак та доценту кафедри адміністративно-правових дисциплін Інституту права кандидатові юридичних наук Нелі Отчак.

На заході затвердили нові положення про Вчену раду та ректорат університету.

Традиційно було рекомендовано до друку та поширення через мережу Інтернет видань. Внесено зміни до освітніх програм та затверджено програми підвищення кваліфікації.