Шаблоны Joomla 3.5


UA

Середа, 31 березня 2021 11:29

Представниця патрульної поліції розповіла курсантам про взаємодію правоохоронців із громадою

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Другокурсники факультетів №1, №2 і №3 ЛьвДУВС відвідали онлайн-заняття під назвою «Взаємодія поліції і громади на засадах партнерства».

1

Про важливість співпраці між поліцією і громадою розповідала Віра Проців, заступниця начальника відділу зв’язків із громадськістю патрульної поліції Львівщини. Вона звернула увагу на важливі аспекти такої співпраці: «Поліцейські мусять працювати, дослухаючись до думки громадян щодо різноманітних важливих питань: безпеки вулиць, дитячих майданчиків тощо. Така співпраця вигідна обом сторонам, адже завдяки тому, що поліцейські діють спільно із мешканцями міста, воно стає безпечнішим для усіх».

1

Протягом вебінару вихованці університету активно відповідали на питання працівниці поліції і приймали участь у дискусії. Крім того, вони пропонували свої ідеї щодо вирішення проблеми вживання алкоголю серед молоді, користуючись спеціальною схемою із розв’язання проблемних ситуацій, яку продемонструвала Віра Проців.

1

Слід відзначити, що вебінар відбувся за ініціативи відділення актуалізації навчання та практичної підготовки університету. Такі онлайн-заходи проходять щотижня – представники практичних підрозділів поліції розповідають курсантами про свою роботу та діляться секретами професійної майстерності.

Read 152 times