UA

Середа, 31 березня 2021 11:29

Представниця патрульної поліції розповіла курсантам про взаємодію правоохоронців із громадою

(1 Vote)

Другокурсники факультетів №1, №2 і №3 ЛьвДУВС відвідали онлайн-заняття під назвою «Взаємодія поліції і громади на засадах партнерства».

Про важливість співпраці між поліцією і громадою розповідала Віра Проців, заступниця начальника відділу зв’язків із громадськістю патрульної поліції Львівщини. Вона звернула увагу на важливі аспекти такої співпраці: «Поліцейські мусять працювати, дослухаючись до думки громадян щодо різноманітних важливих питань: безпеки вулиць, дитячих майданчиків тощо. Така співпраця вигідна обом сторонам, адже завдяки тому, що поліцейські діють спільно із мешканцями міста, воно стає безпечнішим для усіх».

Протягом вебінару вихованці університету активно відповідали на питання працівниці поліції і приймали участь у дискусії. Крім того, вони пропонували свої ідеї щодо вирішення проблеми вживання алкоголю серед молоді, користуючись спеціальною схемою із розв’язання проблемних ситуацій, яку продемонструвала Віра Проців.

Слід відзначити, що вебінар відбувся за ініціативи відділення актуалізації навчання та практичної підготовки університету. Такі онлайн-заходи проходять щотижня – представники практичних підрозділів поліції розповідають курсантами про свою роботу та діляться секретами професійної майстерності.