UA

Вівторок, 30 березня 2021 16:57

Представники Інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС поспілкувалися онлайн із майбутніми абітурієнтами (відео)

(1 Vote)

Майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися зі спеціальностями, яких навчають в Інституті управління, психології та безпеки ЛьвДУВС. Сьогодні у соціальній мережі Instagram відбувся День відкритих дверей онлайн.

Директор Інституту В’ячеслав Бліхар звернув увагу на переваги навчання у виші та розповів детальніше про умови вступу.

«Наш Інститут – це гнучка інноваційна система у сфері управління, психології та безпеки відповідно до національного та міжнародного ринків праці», - відзначив він.

Після цього вихованці Інституту презентували спеціальності, за якими навчаються. Студентка 4 курсу Іванна Байло розповіла, хто такий фінансовий аналітик та чим він займається. «Це фахівець, який аналізує фінансову діяльність фірми та дає рекомендації зі стратегічного планування, прогнозування та підвищення її економічної ефективності», – пояснила дівчина.

Вона підкреслила, що такий спеціаліст є наполегливим, відповідальним, вміє швидко приймати рішення та володіє лідерськими якостями.

«Основні обов’язки фінансового аналітика: проведення фінансових досліджень, оцінка рівня фінансового ризику, контроль фінансів підприємства, підготовка рекомендацій з доцільності інвестування та здійснення операцій купівлі-продажу», – зауважила вихованиця ЛьвДУВС.

Власними враженнями про здобуття фаху у виші поділився студент 4-го курсу Володимир Петрів. «Психолог – це та людина, яка завжди допоможе, проконсультує, знайде шляхи вирішення ваших проблем», – відзначив він.

Студент Інституту розповів, що люди цієї професії розуміють вчинки, дії, емоції інших, вміють розпізнавати брехню та правду.

«Якщо ти хочеш зробити своє життя більш якісним та усвідомленим, допомагати людям у складних життєвих ситуаціях – професія психолога саме для тебе. Адже коли ти знаєш, що приносиш користь оточуючим, то розумієш, що життя прожите недарма», – зауважив Володимир.

Юнак наголосив, що багато професій втратять свою актуальність через 10-20 років у зв’язку із розвитком IT-технологій. Проте прагнення людини пізнати себе, свою сутність, власний сенс життя, багатогранність взаємовідносин та допомоги іншим залишиться на часі.

Студентка Софія Стасюк вчиться на спеціальності «Менеджмент та безпека бізнесу». Вона також розповіла майбутнім абітурієнтам про свою професію. Здобувачка пояснила, що менеджер – керівник, який відповідає за безпеку підприємства, підрозділи або певний напрямок діяльності.

«У нашому Інституті ви здобудете знання в області менеджменту, економіки, соціології, психології, технології конкретного підприємства. Також оволодієте технікою ведення переговорів, діловодством та ораторським мистецтвом», – звернулася до абітурієнтів Софія.

Вона розказала слухачам, в яких напрямках працюють менеджери. «Торгівля, туризм, страхування, ІТ, маркетинг, державні та муніципальні організації, HR-компанії – ось невеликий перелік тих сфер, в яких ви зможете себе реалізувати та досягнути успіху», – підсумувала дівчина.

З майбутніми вступниками також поспілкувалася голова студентського самоврядування, здобувачка 2-го курсу спеціальності «Психологія» Кароліна Гапчич.

«Я очолюю Раду студентського самоврядування рідного Інституту, активно займаюся волонтерством, долучаюся до благодійних акцій», – розпочала дівчина. Вона розповіла, що завдяки навчанню у ЛьвДУВС змінилася як особистість, зустріла багато цікавих людей та отримала безліч знань.

«Можу сказати, що багатьом самоврядування здається нудним та нецікавим. Але це не так. Ми залучаємо студентів до різних заходів, організовуємо цікаві проєкти», – поділилася дівчина.

Вихованиця ЛьвДУВС наголосила, що студентські роки є найкращими в житті. «Це сльози радості, недоспані ночі над конспектами, вірні друзі, а, може, і справжнє кохання», - зазначила Кароліна.

Свої запитання щодо вступу ви можете надсилати на електронну пошту Інституту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та на офіційні сторінки Львівського державного університету внутрішніх справ у соціальних мережах.