UA

12 травня відбудеться науково-практична інтернет-конференція «Менеджмент і безпека: теоретичні та прикладні аспекти»

Запрошуємо до участі в роботі науково-практичної інтернет-конференції «Менеджмент і безпека: теоретичні та прикладні аспекти», яка відбудеться 12 травня у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Захід приурочений 15-річчю кафедри менеджменту.

Напрями роботи конференції:

1. Актуальні проблеми менеджменту та безпекової діяльності в умовах глобалізаційних викликів сучасності.
  2. Організаційно-управлінські аспекти забезпечення економічної безпеки підприємств.
  3. Соціально-психологічні та правові аспекти безпекової діяльності
  4. Фінансова безпека держави та суб’єктів господарювання.

За результатами науково-практичної інтернет-конференції буде сформований електронний збірник матеріалів у PDF-форматі, який упродовж місяця після її закінчення буде розісланий всім учасникам електронною поштою.

Для участі у роботі науково-практичної інтернет-конференції необхідно до 08 травня надіслати на електронну адресу організаторів конференції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

1) заявку за наданою формою;

2) текст тез, оформлений за вказаними вимогами;

3) скановану копію документа про сплату організаційного внеску.

Заявку на участь та детальну інформацію можна знайти за посиланням