UA

Понеділок, 29 березня 2021 11:47

Триває онлайн-реєстрація вступників на факультети, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції

До уваги абітурієнтів, які вирішили цьогоріч вступати до ЛьвДУВС на факультети, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції. На офіційному вебпорталі http://osvita.np.gov.ua триває реєстрація кандидатів на навчання. Подати заяву можна за посиланням.

site

Перед заповненням анкети слід визначитися, за якою спеціальністю та спеціалізацією бажаєте навчатися. Крім цього, потрібно ознайомитися з порядком відбору кандидатів та інформацією про підготовку кадрів для Національної поліції.

Інструкцію щодо правильного заповнення анкети шукайте на сторінці вишу в Instagram.

Детальніше про умови вступу до Львівського державного університету внутрішніх справ ви можете дізнатися на вебсайті у розділі «Абітурієнту» або за телефоном: (032) 261-53-22.