UA

П'ятниця, 26 березня 2021 13:08

Університет очима студентів: на Дні відкритих дверей Інституту права здобувачі поділилися враженнями від навчання

(1 Vote)

В Інституті права ЛьвДУВС відбувся День відкритих дверей онлайн. На платформі ZOOM майбутнім абітурієнтам презентували освітню програму «Право».

Директор Інституту Іван Красницький розповів про цікавинки освітнього процесу.

«Для забезпечення практичної складової нашого навчання, викладачі використовують спеціалізовану аудиторію, в якій моделюють судовий процес. Здобувачі представляють сторону позивача і відповідача, якщо йдеться про цивільний чи господарський процес, або ж сторону обвинувачення та захисту, коли мова йде про кримінальний процес», – відзначив Іван Красницький.

Директор Інституту зауважив, що для вступу на спеціальність «Право» необхідні сертифікати ЗНО з української мови та літератури та історії України, а також третій предмет на вибір – математика або іноземна мова. Він додав, що перспективи працевлаштування випускників дуже широкі. Вони можуть працювати у суді, адвокатурі, прокуратурі, юристконсультами чи нотаріусами. Крім цього, очільник Інституту підкреслив, що у ЛьвДУВС діє програма «Два дипломи», завдяки якій студенти можуть одночасно здобувати освіту в Україні та закордоном.

Своїми враженнями від університетського життя поділилася першокурсниця Віта Солодкевич.

«Як і всі студенти я спершу боялася нецікавої теорії, але мої страхи були марні. Викладачі завжди намагаються пояснити нам різні поняття на прикладах і разом з нами моделюють судові засідання, допомагають реалізовувати різні проєкти. А з першого ж курсу є можливість активно долучатися до студентського самоврядування, брати участь в різних конкурсах та акціях», – розповіла першокурсниця.

Заступник голови студентського самоврядування Микола Апетик підкреслив, що ЛьвДУВС є дуже ліберальним університетом.

«Студенти, які сюди приходять, мають великі можливості для саморозвитку. Наприклад, коли я був першокурсником, брав участь у різних тренінгах та інтенсивах. Варто відзначити, що в університеті активно діє самоврядування, яке поділене на декілька профільних напрямків, таких як організація подій, освітня діяльність і волонтерство. Студент може реалізувати себе як юний наковець, що дозволяє розширити кругозір та познайомитися з багатьма однодумцями. Інститут дає багато векторів розвитку. Головне – не боятися проявляти активність», – підсумував Микола Апетик.

Здобувачка 4-го курсу Наталія Чорна розповіла, що ще з 6 класу мріяла стати юристом.

«Коли я чотири року тому вступила у ЛьвДУВС, почалася нова сторінка мого життя. Зараз, стоячи на фінішній прямій, я без сумніву можу сказати, що не помилилася з вибором. Університет дав мені багаж теоретичних та практичних знань. Але, в першу чергу, виховав в мені особистість», - переконана дівчина.

Більше інформації щодо умов вступу до Інституту права у розділі «Абітурієнту» або за телефоном: (032) 261-53-22.