Шаблоны Joomla 3.5


UA

П'ятниця, 26 березня 2021 13:08

Університет очима студентів: на Дні відкритих дверей Інституту права здобувачі поділилися враженнями від навчання

Written by
Rate this item
(1 Vote)

В Інституті права ЛьвДУВС відбувся День відкритих дверей онлайн. На платформі ZOOM майбутнім абітурієнтам презентували освітню програму «Право».

 1

Директор Інституту Іван Красницький розповів про цікавинки освітнього процесу.

 2

«Для забезпечення практичної складової нашого навчання, викладачі використовують спеціалізовану аудиторію, в якій моделюють судовий процес. Здобувачі представляють сторону позивача і відповідача, якщо йдеться про цивільний чи господарський процес, або ж сторону обвинувачення та захисту, коли мова йде про кримінальний процес», – відзначив Іван Красницький.

 3

Директор Інституту зауважив, що для вступу на спеціальність «Право» необхідні сертифікати ЗНО з української мови та літератури та історії України, а також третій предмет на вибір – математика або іноземна мова. Він додав, що перспективи працевлаштування випускників дуже широкі. Вони можуть працювати у суді, адвокатурі, прокуратурі, юристконсультами чи нотаріусами. Крім цього, очільник Інституту підкреслив, що у ЛьвДУВС діє програма «Два дипломи», завдяки якій студенти можуть одночасно здобувати освіту в Україні та закордоном.

Своїми враженнями від університетського життя поділилася першокурсниця Віта Солодкевич.

«Як і всі студенти я спершу боялася нецікавої теорії, але мої страхи були марні. Викладачі завжди намагаються пояснити нам різні поняття на прикладах і разом з нами моделюють судові засідання, допомагають реалізовувати різні проєкти. А з першого ж курсу є можливість активно долучатися до студентського самоврядування, брати участь в різних конкурсах та акціях», – розповіла першокурсниця.

 4

Заступник голови студентського самоврядування Микола Апетик підкреслив, що ЛьвДУВС є дуже ліберальним університетом.

«Студенти, які сюди приходять, мають великі можливості для саморозвитку. Наприклад, коли я був першокурсником, брав участь у різних тренінгах та інтенсивах. Варто відзначити, що в університеті активно діє самоврядування, яке поділене на декілька профільних напрямків, таких як організація подій, освітня діяльність і волонтерство. Студент може реалізувати себе як юний наковець, що дозволяє розширити кругозір та познайомитися з багатьма однодумцями. Інститут дає багато векторів розвитку. Головне – не боятися проявляти активність», – підсумував Микола Апетик.

Здобувачка 4-го курсу Наталія Чорна розповіла, що ще з 6 класу мріяла стати юристом.

 5

«Коли я чотири року тому вступила у ЛьвДУВС, почалася нова сторінка мого життя. Зараз, стоячи на фінішній прямій, я без сумніву можу сказати, що не помилилася з вибором. Університет дав мені багаж теоретичних та практичних знань. Але, в першу чергу, виховав в мені особистість», - переконана дівчина.

Більше інформації щодо умов вступу до Інституту права у розділі «Абітурієнту» або за телефоном: (032) 261-53-22.

Read 148 times