UA

Четвер, 25 березня 2021 17:08

У ЛьвДУВС відбулася онлайн-конференція, присвячена питанням соціально-економічного розвитку України

В Інституті управління, психології та безпеки ЛьвДУВС відбулася міжвузівська науково-практична онлайн-конференція здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Соціально-економічний розвиток і безпека України: стан та перспективи».

Привітала учасників наукового заходу проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська.

«Коли ми планували цю конференцію, очікували, що наші здобувачі разом зі своїми колегами виберуть для обговорення важливі для нашої держави, побуту та життєдіяльності проблеми. Але ті теми, які ви запропонували, перевершили наші сподівання. Тож я вам щиро дякую. Пишаюся тим, що певним чином докладаюся до формування вас як свідомих громадян України. Радо вітаю всіх і бажаю успіхів, плідної дискусії та наполегливості у досягненні мети», – наголосила Ольга Балинська.

Із вітальним словом до присутніх звернувся також директор Інституту управління, психології та безпеки В’ячеслав Бліхар.

«Цьогоріч до наукової дискусії долучилися десятки здобувачів вищої освіти. Така кількість учасників засвідчує, що запропоновані до обговорення теми викликають активне наукове зацікавлення у молоді. Відзначу, що основною метою проведення нашої конференції є надання вихованцям закладів освіти можливостей щодо представлення ними власних результатів наукових пошуків та обміну ідеями», – зауважив В’ячеслав Бліхар.

Робота конференції була побудована за декількома напрямками: соціально-економічна складова національної безпеки; організаційно-управлінські проблеми зміцнення економічної безпеки; фінансово-економічна безпека держави та суб’єктів господарювання в сучасних умовах. Модерувала дискусію заступниця директора Інституту управління, психології та безпеки Зоряна Кісіль.

Учасники заходу спілкувалися про інклюзивний розвиток територіальних громад, кіберзлочинність, тіньову економіку. На онлайн-зустрічі обговорювали довіру в контексті соціально-психологічного чинника забезпечення внутрішньої безпеки України. Крім цього, лунали теми саморозвитку особистості в інтересах зміцнення економічної безпеки та європейського досвіду у розвитку стартапів екосистем. Також присутні торкалися проблем державного боргу України та впливу глобальних кризових ситуацій на трансформацію організаційної культури.

Окрім вихованців Львівського державного університету внутрішніх справ, до конференції долучилися студенти та молоді науковці ще 14 закладів вищої освіти.