UA

П'ятниця, 19 березня 2021 15:19

В університеті відбувся захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії

(1 Vote)

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 081 «Право».

Свою наукову роботу на розсуд спеціалізованої вченої ради представив начальник управління боротьби з фінансовими злочинами Головного управління ДФС у Львівській області Любомир Лоневський. Тема дослідження - «Використання результатів оперативно-розшукової діяльності під час досудового розслідування ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)».

Науковий керівник роботи – кандидат юридичних наук, декан факультету №2 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ЛьвДУВС Ігор Сидорук.

Офіційними опонентами виступили: Валерій Колесник, доктор юридичних наук, професор, головний науковий співробітник Науково-організаційного центру Національної академії Служби безпеки України, та Андрій Ханькевич, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів Харківського національного університету внутрішніх справ.

Представлена наукова робота стала предметом жвавих обговорень та дискусій. За результатами захисту спеціалізована вчена рада прийняла рішення присвоїти Любомиру Лоневському ступінь доктора філософії за спеціальністю 081 «Право».

Вітаємо із успішним захистом дисертації, бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності!