UA

23 квітня відбудеться науково-практичний семінар (майстер-клас) «Подолання синдрому емоційного вигорання»

Інститут управління, психології та безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ запрошує до участі в роботі науково-практичного семінару (майстер-класу) «Подолання синдрому емоційного вигорання», який відбудеться 23 квітня за адресою: м. Львів, вул. Кривоноса, 1. Початок о 10.00 год.

Напрями роботи науково-практичного семінару (майстер-класу):

БЛОК 1.   Професійна діяльність та емоційне вигорання.

БЛОК 2.   Роль професійного стресу у динаміці емоційного вигорання.

БЛОК 3.   Причини, наслідки та діагностика емоційного вигорання працівника.

БЛОК 4.   Емоційна компетентність педагога у подоланні емоційного вигорання.

БЛОК 5.   Шляхи профілактики та подолання емоційного вигорання.

Для участі у роботі семінару запрошуються науковці і практики, здобувачі вищої освіти, зацікавлені в обговоренні зазначеної проблематики.

Заявку на участь у науково-практичному заході просимо до 12 квітня  подати на кафедру теоретичної психології або кафедру практичної психології Інституту управління, психології та безпеки за адресою: м. Львів, вул. Кривоноса, 1 чи електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – завідувачеві кафедри практичної психології Галині Католик (096) 983-69-85 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – завідувачеві кафедри теоретичної психології Зоряні Ковальчук (097) 491-35-35.

Підключитися до конференції Zoom: https://us02web.zoom.us/j/3842096159.

Ідентифікатор конференції: 384 209 6159.

Додаткову інформацію та заявку на участь можете знайти за посиланням