UA

Четвер, 04 березня 2021 17:32

Курсанти ЛьвДУВС долучилися до флешмобу з озеленення Львова

Сьогодні у Львові відбувся флешмоб у рамках міжнародного екологічного проєкту «Озеленення планети». На площі Соборній громадські організації спільно з волонтерами та університетською молоддю міста висадили ялинки.

Розпочалося дійство на площі Ринок. Активісти та здобувачі вищої освіти створили символічний «живий ланцюг» у кількасот метрів. Вони тримали у руках брошури з надписом «Greening Planet» і передавали один одному саджанці дерев й таким чином доставляли їх до місця висадки.

До заходу долучилися й курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ. Другокурсниця факультету №1 Вікторія Надурак відзначила важливість цієї події для міста.

«Я завжди підтримую такі ініціативи, – поділилася вихованиця ЛьвДУВС. – Адже завдяки цьому флешмобу у Львові побільшає зелених зон відпочинку для мешканців міста та туристів, які приїжджають сюди».

За словами дівчини, багатьох людей сьогодні хвилює доля нашої планети, тому з кожним роком зростає кількість різноманітних проєктів, спрямованих на відновлення екосистеми України.

«Дуже класно, що наш університет також долучається до таких акцій, – додає курсантка. – І, звісно, мої одногрупники з великою охотою беруть у них участь».

Організатори акції підкреслили, що цьогоріч у Львівській області планується висадка понад двохсот тисяч дерев.