Шаблоны Joomla 3.5


UA

Четвер, 04 березня 2021 13:38

У Львівському НДЕКЦ відбулося практичне заняття для курсантів

Written by
Rate this item
(0 votes)

У Львівському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулося виїзне практичне заняття для курсантів факультету №1. Вихованці вишу завітали до установи під керівництвом доцента кафедри кримінального процесу та криміналістики цього факультету Ігоря Татарина.

 1

Працівники НДЕКЦ пояснили здобувачам, як правильно встановлювати тип та калібр зброї, якою вчинили злочин, а також особу, на яку ця зброя зареєстрована. Курсанти дізналися багато нового про методи дослідження вилучених у злочинців наркотичних засобів.

 2

Крім цього, під час практичного заняття вихованці ЛьвДУВС вчилися правильно ідентифікувати особу за картотекою відбитків пальців рук.

 3

Відзначимо, що заняття для здобувачів провели завідувачка відділу біологічних досліджень та обліку Львівського НДЕКЦ Аліна Зинь та судова експертка сектору дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів Олена Мицук.

 4

Нагадаємо, у вересні минулого року університет підписав договір про наукове та науково-технічне співробітництво із Львівським НДЕКЦ. Угода передбачає реалізацію низки спільних заходів, зокрема, проведення на базі центру практичних занять для курсантів.

Read 201 times