UA

Четвер, 04 березня 2021 13:38

У Львівському НДЕКЦ відбулося практичне заняття для курсантів

У Львівському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулося виїзне практичне заняття для курсантів факультету №1. Вихованці вишу завітали до установи під керівництвом доцента кафедри кримінального процесу та криміналістики цього факультету Ігоря Татарина.

Працівники НДЕКЦ пояснили здобувачам, як правильно встановлювати тип та калібр зброї, якою вчинили злочин, а також особу, на яку ця зброя зареєстрована. Курсанти дізналися багато нового про методи дослідження вилучених у злочинців наркотичних засобів.

Крім цього, під час практичного заняття вихованці ЛьвДУВС вчилися правильно ідентифікувати особу за картотекою відбитків пальців рук.

Відзначимо, що заняття для здобувачів провели завідувачка відділу біологічних досліджень та обліку Львівського НДЕКЦ Аліна Зинь та судова експертка сектору дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів Олена Мицук.

Нагадаємо, у вересні минулого року університет підписав договір про наукове та науково-технічне співробітництво із Львівським НДЕКЦ. Угода передбачає реалізацію низки спільних заходів, зокрема, проведення на базі центру практичних занять для курсантів.