UA

Четвер, 04 березня 2021 10:58

Представник ЛьвДУВС побував з профорієнтаційним візитом на Рівненщині

Заступник декана факультету №3 ЛьвДУВС Віктор Ковальчук відвідав відділ комплектування управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції у Рівненській області.

Представник вишу розповів керівництву та працівникам ГУНП про умови вступу до університету, описав порядок оформлення навчальних справ, ознайомив зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.

Віктор Ковальчук поінформував присутніх, скільки абітурієнтів вже зареєструвалися для вступу на факультети, що здійснюють підготовку поліцейських. Крім цього, відзначив переваги навчання в університеті та роздав буклети з інформацією про ЛьвДУВС.

Представник вишу також завітав до Гощанської районної гімназії та Гощанської загальноосвітньої школи, що на Рівненщині.

Він детально розповів учням про вступну кампанію. Окремо зупинилися на правилах прийому до ЛьвДУВС, зокрема, звернув увагу на необхідності реєстрації кандидатів на навчання на освітньому порталі Національної поліції.

Крім цього, Віктор Ковальчук описав, які наукові гуртки та спортивні секції діють у виші.

Присутні також отримали буклети з інформацією про Львівський державний університет внутрішніх справ.

Віктор Ковальчук, відзначив, що наприкінці обох візитів школярі виявили неабияке зацікавлення університетом та бажання навчатися у ЛьвДУВС.