UA

Середа, 03 березня 2021 18:16

ЛьвДУВС та Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції уклали договір про співпрацю

(1 Vote)

Львівський державний університет внутрішніх справ домовився про співпрацю із Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції. Відповідний договір сьогодні підписали ректор вишу Роман Благута та начальник міжрегіонального управління Тарас Грень.

Документ передбачає поглиблення партнерства в усіх сферах, зокрема, організацію спільних наукових заходів та проєктів, залучення практиків до проведення бінарних занять для студентів і курсантів. Важливим пунктом угоди є те, що відтепер майбутні правники проходитимуть практичну підготовку у підрозділах міжрегіонального управління.

«Йдеться не лише про стажування безпосередньо у Львові, адже Західне міжрегіональне управління охоплює Львівську, Рівненську та Волинську області, - розповідає директор Інституту права Іван Красницький. - Передбачається проведення всіх видів практики, починаючи із ознайомлювальної, навчальної і виробничої для бакалаврів - до професійної, на яку скеровуються магістранти. Наші вихованці матимуть змогу працювати у багатьох напрямках і здобувати різноманітні практичні навички. Тож якщо здобувач добре зарекомендує себе під час практики – він матиме хороші перспективи працевлаштування у майбутньому».