UA

П'ятниця, 26 лютого 2021 16:53

Магістрам спеціальності «Право» вручили дипломи на урочистій академії

(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулася урочиста академія, присвячена випуску вихованців Інституту права за освітнім ступенем «магістр» спеціальності «Право». Дипломи випускникам вручали ректор ЛьвДУВС Роман Благута та директор Інституту права Іван Красницький. Ведучими події стали вихованці ЛьвДУВС Олександр Переведенцев та Діана Яцків.

З вітальною промовою перед випускниками виступив очільник вишу Роман Благута: «ЛьвДУВС дав знання, навики та створив підґрунтя для вашого подальшого розвитку. А далі – все залежить тільки від вас. Завдяки диплому у галузі «Право» ви зможете обіймати різноманітні посади, рухатися кар’єрними сходинками, звісно, не без зусиль. Але я впевнений, що ви до цього готові», –наголосив ректор.

Роман Благута подякував батькам і родичам випускників, що прийшли підтримати студентів, науково-педагогічним працівникам, методистам та усім, хто допомагав здобувачам у навчальному процесі.

Особливими дипломами було відзначено вихованців ЛьвДУВС Ірину Чабан і Юлію Терещенко. Останню було запрошено до вітального слова: «Наше навчання було складним, але ми впоралися і дійшли до кінця. Бажаю університету процвітання і першості в усіх сферах, а нам – не забувати, що закон є нашою зброєю. Нею ми повинні захищати суспільство». Випускниця, крім того, подякувала викладачам за знання та підтримку, а батькам – за любов і турботу.

Посвяту дипломів освяченою водою та Боже благословення випускників здійснив настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього отець Тарас.

Яскравим завершенням урочистої академії став невеличкий концерт, який підготували для випускників та їхніх гостей студенти молодших курсів Інституту права. Також було проведено церемонією перекидання «китички» на «конфедератках», головних уборах випускників.

На згадку про цей день усі випускники отримали листівочки від ангела із щирими побажаннями та мудрими настановами.