UA

П'ятниця, 26 лютого 2021 09:34

На кафедрі іноземних мов та культури фахового мовлення відбулася вікторина

На кафедрі іноземних мов та культури фахового мовлення Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася вікторина англійською мовою «Культура та традиції країн, мова яких вивчається». Участь взяли здобувачі вищої освіти перших і третіх курсів Інституту права та Інституту управління, психології та безпеки.

Цьогоріч захід відбувся онлайн на платформі Zoom. Вікторина складалася з двох етапів. Учасники відповідали на запитання та представляли мультимедійні проєкти про освіту, культуру і традиції англомовних країн.

Вихованці Інституту управління, психології та безпеки презентували відео, де вони декламують вірш Дж. Байрона «When I dream that you love me» («Коли сниться мені, що ти любиш мене...») в перекладі Лесі Українки з нагоди 150-річчя від дня її народження.

Усі команди нагороджені грамотами за участь у вікторині.

Викладачі кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення, які оцінювали старання кожної команди, – Олеся Бойко, Галина Горун, Тетяна Липченко та Ольга Романюк.