Шаблоны Joomla 3.5


UA

Понеділок, 22 лютого 2021 16:26

Здобувачі ЛьвДУВС пройшли онлайн-курс «Основи кібергігієни»

Written by
Rate this item
(0 votes)

Здобувачі вищої освіти випускних курсів факультетів № 1, №2, №3, а також магістри пройшли дистанційний курс «Основи кібергігієни». Захід відбувався на онлайн платформі Міністерства та Комітету цифрової трансформації України.

1

Проходження курсу для вихованців університету організувало відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС.

«Високий рівень комп’ютеризації вимагає дотримання певних правил поведінки для убезпечення себе та оточення від загроз в інформаційній сфері», - зазначила керівниця відділення Олександра Захарова.

2

Такий захід допоміг вихованцям вишу засвоїти базові принципи кібергігієни та типові алгоритми дій у разі виявлення ознак інформаційних атак. Протягом навчання випускники дізналися, як застосовувати правила кібергігієни у майбутній роботі й у повсякденні, розуміти суть соціальної інженерії та психології впливу.

Крім цього, навчилися розмежувати використання особистої та службової поштових скриньок, розбиратися у видах маніпуляції з інформацією у кіберсфері. Слухачам за допомогою реальних прикладів детально пояснили, як не стати жертвами зловмисників.

3

Варто відзначити, що навчальний курс включав 9 серій, які завершувалися фінальним тестуванням. В результаті здобувачами було отримано 163 сертифікати.

Read 86 times