UA

Понеділок, 22 лютого 2021 16:26

Здобувачі ЛьвДУВС пройшли онлайн-курс «Основи кібергігієни»

Здобувачі вищої освіти випускних курсів факультетів № 1, №2, №3, а також магістри пройшли дистанційний курс «Основи кібергігієни». Захід відбувався на онлайн платформі Міністерства та Комітету цифрової трансформації України.

Проходження курсу для вихованців університету організувало відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС.

«Високий рівень комп’ютеризації вимагає дотримання певних правил поведінки для убезпечення себе та оточення від загроз в інформаційній сфері», - зазначила керівниця відділення Олександра Захарова.

Такий захід допоміг вихованцям вишу засвоїти базові принципи кібергігієни та типові алгоритми дій у разі виявлення ознак інформаційних атак. Протягом навчання випускники дізналися, як застосовувати правила кібергігієни у майбутній роботі й у повсякденні, розуміти суть соціальної інженерії та психології впливу.

Крім цього, навчилися розмежувати використання особистої та службової поштових скриньок, розбиратися у видах маніпуляції з інформацією у кіберсфері. Слухачам за допомогою реальних прикладів детально пояснили, як не стати жертвами зловмисників.

Варто відзначити, що навчальний курс включав 9 серій, які завершувалися фінальним тестуванням. В результаті здобувачами було отримано 163 сертифікати.