UA

Субота, 20 лютого 2021 17:07

Працівники та вихованці ЛьвДУВС вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності, що віддали своє життя за майбутнє української нації.

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся мітинг-реквієм, приурочений цій скорботній даті. Захід проходив на базі навчально-тренувального відділу «Верещиця».

«Сьогодні ми зібрались, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю тих, хто боровся за честь, правду і гідність та віддав своє життя за нас з вами», – звернувся до присутніх фахівець факультету №2 Андрій Мацелюх.

Курсант 1-го курсу факультету № 3 Юрій Сочин продекламував вірш «А сотню вже зустріли небеса». Після цього присутні вшанували пам’ять наших героїв-бійців хвилиною мовчання.

Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Верещиця та каплиці Покрови Пресвятої Богородиці отець Іван Ревуцький провів поминальну панахиду за загиблими.

«Імена бійців Небесної Сотні вже назавше вкарбовані в серця українців, а пам’ять про них нагадуватиме нам про тих, хто поклав своє життя заради торжества справедливості», – цими словами завершив мітинг-реквієм ведучий заходу Андрій Мацелюх.