Шаблоны Joomla 3.5


UA

П'ятниця, 19 лютого 2021 15:36

Випускники ЛьвДУВС отримали дипломи магістрів

Written by
Rate this item
(0 votes)

Сьогодні відбулися урочистості з нагоди випуску здобувачів ступеня вищої освіти «магістр» галузі знань «Право» за спеціальністю «Право» факультету №1 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ЛьвДУВС. 

1

Ректор університету Роман Благута та виконуючий обов’язки декана факультету №1 Руслан Шехавцов вручили дипломи випускникам та привітали із черговим важливим кроком у їхньому житті. 

«Ваш успіх залежить від того, наскільки ви будете вміти працювати з людьми, комунікувати, застосовувати свої знання в практичній діяльності та вчитися впродовж життя. Жодний заклад освіти не дає абсолютне верховенство в знаннях і вміннях. Це, так би мовити, карт-бланш в перспективі вашого професійного зростання» , – звернувся до присутніх Роман Благута. 

«Я зичу вам прагнення ставати кращими, щастя мати хороших наставників у практичних підрозділах, підтримувати зв’язок з вашими одногрупниками. Адже ті дружні стосунки, які зав’язалися між вами, коли ви вчилися, і та допомога, яку ви зможете один одному надати, – це надзвичайно цінно. Будьте здорові, наполегливі та радійте від життя», – додав очільник вишу. 

7

Щасливої вам дороги, випускники! Успіхів у всіх починаннях. Не зупиняйтесь на досягнутому та пам’ятайте свою alma mater. 

Більше фото на сторінці ЛьвДУВС у Facebook

 

Read 279 times