UA

П'ятниця, 19 лютого 2021 11:29

Представники ЛьвДУВС на онлайн-зв’язку з ліцеїстами з Луцька

Представники ЛьвДУВС поспілкувалися з вихованцями Волинського обласного ліцею з посиленою військовою та фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

На профорієнтаційній онлайн-зустрічі з учнями ліцею були присутні декан факультету №3 ЛьвДУВС Степан Гнатюк, керівник відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи вишу Роман Янович, а також працівники Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту Кіберполіції Національної поліції України.

Останні ознайомили ліцеїстів з особливостями діяльності підрозділів кіберполіції та, зокрема, правилами кібергігієни й безпеки користування ресурсами мережі Інтернет.

Крім цього, представники університету ознайомили присутніх з умовами та порядком відбору кандидатів на навчання у ЛьвДУВС.

Про особливості навчання, внутрішній розпорядок та дозвілля курсантів розказав колишній вихованець цього ліцею, а тепер курсант 2-го курсу факультету № 3 Андрій Громик.

Зустріч для багатьох була вкрай пізнавальною та корисною. Після її завершення чимало ліцеїстів виявили бажання цьогоріч вступати до Львівського державного університету внутрішніх справ.