UA

Середа, 17 лютого 2021 09:44

Курсанти факультету №3 практикувалися у складанні схеми ДТП

Практичне заняття для курсантів другого курсу факультету №3 провів Іван Бесага, начальник відділу розшуку автотранспорту та опрацювання матеріалів Управління патрульної поліції Львівщини. Поліцейський вкотре завітав до університету, щоб розповісти курсантам, як правильно складати схему дорожньо-транспортної пригоди.

Щоб детально пояснити здобувачам, як діяти у разі ДТП, Іван Бесага залучив до практичного заняття різні атрибути — сигнальну стрічку, фішки, що вказують на межі ДТП і спеціальний знак. Разом із курсантами він розглянув кілька варіантів дорожньо-транспортної пригоди й обговорили порядок дій, які здійснює правоохоронець по прибуттю на місце події: “Необхідно пам’ятати про прив’язку транспортних засобів до сталих орієнтирів: бетонних споруд, будівель, перехресть, електроопор, дорожних знаків, що позначають населений пункт тощо”, - наголосив Іван Бесага.

У ході практичного заняття курсанти також вчилися малювати схеми ДТП, описувати ландшафт, будівлі й транспортні засоби. Фахівець пояснив курсантам, що необхідно вказувати у документі: «На схему ДТП потрібно нанести розміщення автомобілів, дорожні знаки, світлофор, прилеглі будівлі, шлагбаум», – наголосив поліцейський. Також зазначається в який час доби сталася ДТП, наявність зовнішнього освітлення, дорожнього та пішохідного огородження, знаків пріоритету, стан покриття проїзної частини.

Насамкінець Іван Бесага розповів, як перевіряти наявність страхового полісу у пошкодженого транспортного засобу й висловив сподівання, що знання, здобуті курсантами на практичному занятті, пригодяться їм у професійній діяльності. Варто відзначити, що заняття відбулося за ініціативи відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС.