UA

Вівторок, 16 лютого 2021 14:09

Про діяльність Уповноваженого ВРУ з прав людини розповіли курсантам ЛьвДУВС

На заняття до здобувачів ЛьвДУВС завітала регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини у Львівській області Тетяна Панасенко. Захід ініціювала доцентка кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету № 3 Катерина Костовська.

Запрошений гість розповіла другокурсникам факультету №3 про становлення інституту Омбудсмана в Україні та світі, діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Крім цього, Тетяна Панасенко детально зупинилися на роботі регіонального представництва Уповноваженого Львівщини та порядку звернення до Омбудсмана за захистом порушених прав.

Окрему увагу фахівець приділила питанню реалізації функцій національного превентивного механізму за моделлю «Омбудсман+».

Курсантів особливо зацікавило питання порядку та алгоритму здійснення моніторингових візитів до місць несвободи, а також механізмів реагування Уповноваженим на прояви неналежного поводження в місцях несвободи та контролю за виконанням внесених рекомендацій.

За матеріалами пресслужби www.ombudsman.gov.ua