Шаблоны Joomla 3.5


UA

Вівторок, 16 лютого 2021 14:09

Про діяльність Уповноваженого ВРУ з прав людини розповіли курсантам ЛьвДУВС

Written by
Rate this item
(0 votes)

На заняття до здобувачів ЛьвДУВС завітала регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини у Львівській області Тетяна Панасенко. Захід ініціювала доцентка кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету № 3 Катерина Костовська.

1

Запрошений гість розповіла другокурсникам факультету №3 про становлення інституту Омбудсмана в Україні та світі, діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Крім цього, Тетяна Панасенко детально зупинилися на роботі регіонального представництва Уповноваженого Львівщини та порядку звернення до Омбудсмана за захистом порушених прав.

2

Окрему увагу фахівець приділила питанню реалізації функцій національного превентивного механізму за моделлю «Омбудсман+».

3

Курсантів особливо зацікавило питання порядку та алгоритму здійснення моніторингових візитів до місць несвободи, а також механізмів реагування Уповноваженим на прояви неналежного поводження в місцях несвободи та контролю за виконанням внесених рекомендацій.

За матеріалами пресслужби www.ombudsman.gov.ua

Read 140 times