UA

Вівторок, 26 січня 2021 11:34

Студенти факультету психології поділилися думками про плюси та мінуси дистанційного навчання

(1 Vote)

На сторінці факультету психології у Facebook студенти розповіли, як минали їхні карантинні будні, а також поділилися думками про переваги та недоліки дистанційного навчання.

Період вимушеної ізоляції давався молоді непросто, тож більшість здобувачів із нетерпінням очікували завершення локдауну та можливості поспілкуватися з викладачами та друзями вживу. Однак, були й ті, кому карантин допоміг відкрити свої таланти, перезавантажитися та провести безцінні миті з найріднішими людьми.

«Сімейний затишок та домашню атмосферу не можна порівняти ні з чим, – пише студентка факультету психології Юлія Бац. – Коли ти постійно перебуваєш вдома, маєш можливість приділяти більше уваги близьким та рідним. Крім цього, мені дуже комфортно слухати лекції в онлайн-форматі, адже не потрібно їхати в університет і можна більше часу приділити навчанню».

Дівчина розповіла, що свій вільний час намагається проводити з користю. Вона додатково вивчає психологію на онлайн-курсах, а також проходить різні тести з психології разом зі своєю родиною. Крім цього, період ізоляції подарував здобувачці можливість прочитати книги, на які завжди бракувало часу.

А ще на карантині Юлія відкрила у собі кулінарний талант.

site

«Я навчилася гарно оформлювати різні тортики та десерти. Моїй мамі дуже сподобалися мої нові вміння, тож на Різдвяні свята всі солодощі декорувала я. Коли до нас приходили гості, вони були в захваті від моїх виробів – це було для мене найвищою нагородою», – пригадує дівчина.

На думку студентки, найбільшим мінусом дистанційного навчання є відсутність живого спілкування. «Я пригадую скільки щасливих, цікавих та незабутніх емоцій ми пережили в університеті. Я і мої одногрупники – майбутні психологи. І для нас вкрай важливо комунікувати, здобувати безцінний досвід, сповна відчувати усі барви студентського життя», – відзначає Юлія Бац.

Студентка вважає, що період карантину може допомогти усвідомити багато важливих речей. Головне – ніколи не втрачати надію та вірити у краще.

«Цей час ми можемо використати для переосмислення наших цінностей, – говорить дівчина. – Варто зупинитися, замислитися, підготуватися до нових відкриттів, а також спробувати віднайти свій внутрішній ресурс для реалізації всіх мрій та побудови грандіозних планів на майбутнє».

Першокурсниця факультету психології Ірина Кархут зізналася, що їй було особливо складно у перші тижні навчання.

«Мені, як старості групи, доводилося вирішувати різні організаційні питання з малознайомими на той час людьми. Одногрупники спершу не сприймали мене належним чином. Тож було доволі складно налагодити з ними контакт», – розповіла дівчина.

Вона відзначила, що не з тих студентів, які радіють дистанційному навчанню. Адже набагато краще сприймати інформацію вживу, аніж через онлайн-формат.

Натомість ще одна студентка факультету Христина Яцина знайшла багато плюсів карантинного періоду. Вона поділилася своїми думками про те, як можна цікаво і продуктивно проводити час.

«Нещодавно разом зі своєю сім’єю я почала практикувати йогу, щоб розбавити буденність. В інтернеті ми підібрали комплекси для початківців і намагалися кожного ранку всі разом займатися. Це виявилося дуже весело», – ділиться враженнями дівчина.

Крім цього, Христина раз в декілька днів навідується до своєї старенької самотньої сусідки з пакунком фруктів та солодощів. «Протягом декількох годин ми спілкуємося на різні теми та п’ємо чай з надзвичайно смачним домашнім варенням», – розповідає студентка.

Ще однією чудовою ідеєю, на думку дівчини, є малювання. «Я замовила в інтернеті «Живопис за номерами». І тепер кожен день включаю різні цікаві лекції з психології і під час цього малюю», – каже дівчина.

І на завершення пропонуємо вам ТОП-5 цікавих та корисних занять вдома, які радить студентка факультету психології Софія Данилюк.

1. Спорт. Карантин – це чудовий час для того, щоб зайнятися собою. Навіть 20 хв. тренування нададуть енергії на цілий день. А коли ви вчитеся і пів дня проводите за комп’ютером, хороша розминка – це просто необхідність.

2. Кулінарія. Якщо ви ніколи не готували – спробуйте. А раптом у вас є до цього прихований талант. Тим паче, що зараз в інтернеті можна знайти безліч простих та смачних рецептів, які може зробити навіть новачок.

3. Настільні ігри. Лото, шашки, шахмати, розвиваючі інтелектуальні ігри – це цікавий та веселий відпочинок для всієї сім’ї.

4. Хобі та хендмейд. Малювання, танці, вишивка – робіть все, що приносить вам задоволення

5. Самоосвіта. Запишіться на онлайн-курси, почніть вчити мову, відвідуйте вебінари – вам це буде лише на користь.