UA

Понеділок, 25 січня 2021 12:58

«Навчання у ЛьвДУВС допомогло зробити перші кроки для успішної реалізації у професії», - студент юридичного факультету Микола Томашевський

(1 Vote)

Сьогодні у проєкті «Мій ЛьвДУВС» розповімо про студента юридичного факультету Миколу Томашевського. Юнак родом із Рівного, проте вирішив здобути вищу освіту саме у Львові.

«Пам’ятаю, коли прогулювався рідним містом і бачив білборди із запрошенням приєднатися до лав патрульної поліції. А через якийсь час вирішив, що хочу стати юристом та навчатися саме в університеті системи МВС», - розповідає Микола.

Згодом хлопець прийняв рішення вступати до Львівського державного університету внутрішніх справ, адже прагнув провести студентські роки у неповторному місті Лева.

Про свій вибір юнак не пошкодував жодного разу, адже навчання у ЛьвДУВС допомогло реалізувати йому чимало цікавих ідей та проєктів, зустріти друзів та однодумців, а ще – зробити перші кроки для успішної реалізації у професії.

«У пам’яті назавжди залишиться знайомство із одногрупниками, наш «Дебют першокурсника», благодійні поїздки до Дня святого Миколая, лекційні заняття, на яких ми уважно слухали практикуючих адвокатів та мріяли про перспективне майбутнє», – пригадує Микола.

Ще на першому курсі хлопець зрозумів, як важливо поєднувати здобуті знання та практичні навички. «Викладачі часто повторювали нам, що теорія без практики – мертва, а практика без теорії – сліпа», - наголошує юнак. Тож допитливий студент намагався якомога частіше спілкуватися із практиками, брав участь у юридичних школах та тематичних тренінгах. Крім цього, долучився до Координаційної ради молодих юристів, Європейської асоціації студентів-юристів (ELSA) та молодіжного комітету Національної асоціації адвокатів України. А ще Микола допоміг організувати на рідному факультеті презентацію Ліги студентів Асоціації правників України.

Зараз вихованець ЛьвДУВС є експертом з якості вищої освіти - приймає та розглядає звернення студентів щодо порушення їхніх прав.

Хлопець каже, що вдячний науково-педагогічним працівникам університету, адже вони завжди підтримували його ініціативи та допомогли сповна реалізувати свій потенціал.

Фотографії з архіву