UA

П'ятниця, 22 січня 2021 15:14

У ЛьвДУВС відбулася конференція за підсумками першого туру відомчого конкурсу наукових робіт

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулася конференція за результатами І туру відомчого конкурсу наукових робіт серед курсантів та студентів вишу. Під час онлайн-зустрічі вихованці ЛьвДУВС презентували свої доробки у форматі коротких доповідей.

Із вітальним словом до учасників заходу звернулася проректорка університету Ольга Балинська. «Кожен із вас уже переможець, адже ви зважилися на відповідальну й дорослу роботу. Перед вами непростий шлях і подолати його ви зможете лише завдяки невтомній праці», - відзначила вона.

Цьогоріч на конкурс було подано 59 наукових робіт у 11-ти номінаціях. Цікавими виявилися теми про виклики пандемії COVID-19 для громадянського суспільства, кримінологічну характеристику жіночої злочинності, незаконне проведення аборту й застосування безпілотних літальних апаратів у виявленні та розслідуванні кримінальних правопорушень, шахрайства, вчинені у кіберпросторі. Досліджували також теми протидії корупції, булінгу та сучасного рабства.

За результатами конференції конкурсні комісії ЛьвДУВС оберуть найкращі наукові роботи у представлених номінаціях.