UA

Четвер, 21 січня 2021 17:32

Декан юридичного факультету Іван Красницький відповідав на питання абітурієнтів у Instagram

(1 Vote)

Під час прямого включення на офіційній сторінці університету в Instagram Іван Красницький розповів майбутнім вступникам ЛьвДУВС про переваги навчання на юридичному факультеті. Декан також поділився важливою інформацією щодо вступної кампанії та відповів на численні запитання абітурієнтів.

За словами Івана Красницького, науково-педагогічний склад цього факультету є дуже потужним, а до проведення занять залучаються практики – поліцейські, адвокати, судді, працівники прокуратури та інших правоохоронних та правозастосовних органів. «Однією із переваг навчання на нашому факультеті є студентоцентристський підхід. Для нас центральною фігурою у освітньому процесі є саме студент. Ми в повній мірі забезпечуємо кожному можливість вибору індивідуальної освітньої траєкторії», - зазначив очільник юридичного факультету.

«У нас дуже потужна студентська родина й серйозне студентське самоврядування. Наші вихованці беруть активну участь у науковій роботі, волонтерській діяльності, стажуються у правоохоронних і державних органах», – додав декан. Він, крім того, згадав про діяльність творчих, спортивних і наукових гуртків, завдяки яким студенти юридичного факультету можуть реалізовувати себе у час поза навчанням.

Як повідомив Іван Красницький, вступна кампанія цього року розпочнеться у липні. Для вступу на юридичний факультет потрібними будуть три сертифікати ЗНО: з української мови та літератури, історії України, а також, на вибір, математики або іноземної мови.

Насамкінець декан розповів про можливість попереднього ознайомлення із факультетом для всіх охочих вступників. Для того, щоб взяти участь у екскурсії, він закликав абітурієнтів зголошуватися у соцмережах чи на електронну пошту юридичного факультету ЛьвДУВС.