Шаблоны Joomla 3.5


UA

Понеділок, 18 січня 2021 12:07

«Університет дав ґрунт для втілення моїх мрій», – учасник проєкту «Мій ЛьвДУВС» Микола Апетик

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Продовжуємо розповідати про найактивніших здобувачів університету у рамках проєкту «Мій ЛьвДУВС». Сьогодні наш герой – Микола Апетик, студент юридичного факультету.

 1

Вихованець вишу відзначає, що яскравих моментів під час навчання було дуже багато.

Юнак пригадав свою першу поїздку в Дніпро на Міжнародний студентський саміт, де спільно зі своїми колегами здобув II місце.

 1

«Залишилось багато неповторних спогадів про різноманітні проєкти, які я організовував: благодійний футбольний турнір, дні Європи, перший в Україні захід «МОЛОДВІЖ», в якому взяли участь більше 2000 людей», – розповідає Микола Апетик.

За останні чотири роки вихованець ЛьвДУВС втілив у життя понад 40 проєктів - починаючи від всеукраїнських заходів та завершуючи локальними тренінгами. Зокрема, хлопець став засновником Першої Львівської Проєктної Майстерні, яка покликана реалізовувати корисні ініціативи для молоді.

 3

Крім цього, Микола Апетик був студентським віце-мером Львова, а зараз є першим заступником Голови самоврядування юридичного факультету ЛьвДУВС.

 1

«Можу сказати, що багатьом самоврядування здається нудним та нецікавим. Саме тому ми разом із командою працюємо, щоб це змінити. Залучаємо студентів, організовуємо проєкти та розповідаємо про можливості», - наголошує Микола.

Студент відзначає, що завжди відчував підтримку з боку університету.  

 5

«У ЛьвДУВС я можу поєднувати навчання і цікаві проєкти. Важливо, що викладачі постійно допомагають у цьому та сприяють усебічному розвитку. Тож я вдячний усім науково-педагогічним працівникам, які ділилися зі мною досвідом та вкладали у мене свій час. Це дуже цінно», – зауважує Микола Апетик.

Хлопець розповів, що, попри навчання та активну участь у різноманітних проєктах, завжди намагається залишити час для дозвілля. Микола захоплюється футболом, а також любить читати.

 6

«Як каже Барак Обама, «Якщо Ви вмієте читати, перед Вами відкривається весь світ». Тому я відкриваю його з моїми улюбленими жанрами – фантастикою, нон-фікшном та психологічною літературою», – ділиться хлопець.

Учасник проєкту переконаний, що університет дав йому ґрунт для втілення мрій. А ще - допоміг зрозуміти, що, аби досягнути чогось – слід докласти чимало зусиль.

«Потрібно вчитися, займатися саморозвитком та реалізовувати отримані знання на практиці», - підсумовує Микола Апетик.

Фотографії з особистого архіву Миколи Апетика

Read 228 times