UA

Понеділок, 18 січня 2021 12:07

«Університет дав ґрунт для втілення моїх мрій», – учасник проєкту «Мій ЛьвДУВС» Микола Апетик

(1 Vote)

Продовжуємо розповідати про найактивніших здобувачів університету у рамках проєкту «Мій ЛьвДУВС». Сьогодні наш герой – Микола Апетик, студент юридичного факультету.

Вихованець вишу відзначає, що яскравих моментів під час навчання було дуже багато.

Юнак пригадав свою першу поїздку в Дніпро на Міжнародний студентський саміт, де спільно зі своїми колегами здобув II місце.

«Залишилось багато неповторних спогадів про різноманітні проєкти, які я організовував: благодійний футбольний турнір, дні Європи, перший в Україні захід «МОЛОДВІЖ», в якому взяли участь більше 2000 людей», – розповідає Микола Апетик.

За останні чотири роки вихованець ЛьвДУВС втілив у життя понад 40 проєктів - починаючи від всеукраїнських заходів та завершуючи локальними тренінгами. Зокрема, хлопець став засновником Першої Львівської Проєктної Майстерні, яка покликана реалізовувати корисні ініціативи для молоді.

Крім цього, Микола Апетик був студентським віце-мером Львова, а зараз є першим заступником Голови самоврядування юридичного факультету ЛьвДУВС.

«Можу сказати, що багатьом самоврядування здається нудним та нецікавим. Саме тому ми разом із командою працюємо, щоб це змінити. Залучаємо студентів, організовуємо проєкти та розповідаємо про можливості», - наголошує Микола.

Студент відзначає, що завжди відчував підтримку з боку університету.

«У ЛьвДУВС я можу поєднувати навчання і цікаві проєкти. Важливо, що викладачі постійно допомагають у цьому та сприяють усебічному розвитку. Тож я вдячний усім науково-педагогічним працівникам, які ділилися зі мною досвідом та вкладали у мене свій час. Це дуже цінно», – зауважує Микола Апетик.

Хлопець розповів, що, попри навчання та активну участь у різноманітних проєктах, завжди намагається залишити час для дозвілля. Микола захоплюється футболом, а також любить читати.

«Як каже Барак Обама, «Якщо Ви вмієте читати, перед Вами відкривається весь світ». Тому я відкриваю його з моїми улюбленими жанрами – фантастикою, нон-фікшном та психологічною літературою», – ділиться хлопець.

Учасник проєкту переконаний, що університет дав йому ґрунт для втілення мрій. А ще - допоміг зрозуміти, що, аби досягнути чогось – слід докласти чимало зусиль.

«Потрібно вчитися, займатися саморозвитком та реалізовувати отримані знання на практиці», - підсумовує Микола Апетик.

Фотографії з особистого архіву Миколи Апетика