UA

Субота, 16 січня 2021 09:29

Працівники ЛьвДУВС взяли участь у вебінарі щодо допиту неповнолітніх у кримінальному провадженні

(1 Vote)

Працівники кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету №1 та кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету ЛьвДУВС взяли участь у вебінарі «Допит неповнолітніх у кримінальному провадженні». Захід організували представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні. Онлайн-зустріч відбувалася на платформі ZOOM. Спікерами заходу були фінські кримінальні психологи та слідчі.

Учасниками вебінару стали також науково-педагогічні працівники закладів освіти системи МВС України та представники слідчих управлінь поліції Київської, Закарпатської, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Одеської, Кіровоградської, Черкаської, Тернопільської, Хмельницької та інших областей України. Загалом до заходу долучилися понад 160 учасників.

Під час онлайн-зустрічі учасники розглядали питання ролі дітей у правовій системі, обговорювали кращі практики проведення інтерв’ю з неповнолітніми. Звучали також теми про важливість постійного зворотного зв’язку і проведення запису під час досудових інтерв’ю.

Варто відзначити, що координаторами вебінару від ЛьвДУВС були працівники відділення актуалізації навчання та практичної підготовки, а також відділення міжнародної освітньої діяльності.