Шаблоны Joomla 3.5


UA

Субота, 16 січня 2021 09:01

Корисні ресурси для вивчення англійської мови

Written by
Rate this item
(0 votes)

Кожна людина може вивчити англійську мову. Головне - мати бажання і чітко сформулювати свою ціль. У сучасному світі є всі можливості для того, щоб опановувати іноземну не лише за допомогою підручників, а й мобільних додатків та інтернет-ресурсів. Відео- та аудіоматеріали, ігрові завдання, інтерактивне спілкування з носіями мови… Варіантів безліч, тож обирайте те, що найбільше до вподоби, та навчайтеся із задоволенням.

1

А ми пропонуємо вам добірку безкоштовних сайтів, які радить використовувати завідувачка кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення ЛьвДУВС Ірина Сковронська. Ці ресурси допоможуть школярам провести час із користю та підготуватися до ЗНО з англійської мови.

Prometheus — перший та найбільший проєкт освіти в Україні. На сайті зібрано кращі онлайн курси на різну тематику. Платформа стане справжньою знахідкою для вступників, адже тут містяться рекомендації та матеріали для успішної підготовки до тестування з англійської мови. На платформі також є англійська для бізнесу та підприємництва, науковців, журналістів… Є навіть курси англійської для кар’єрного зростання. Зацікавилися? Більше інформації шукайте тут: https://prometheus.org.ua/english/

Duolingo — це платформа, завдяки якій ви легко вивчите нові слова, повторите граматику і станете справжнім поліглотом. Навчатися можна на сайті: https://uk.duolingo.com/, або ж завантаживши програму на смартфон.

BBC Learning English допоможе покращити мовні навички. Ресурс містить відео та аудіоматеріали англійською мовою. Тож, аби розмовляти, як справжній британець, слухайте діалоги за лінком: https://www.bbc.co.uk/learningenglish/#navIndex-3

Нехай вивчення англійської мови стане для вас корисною звичкою. Будьте наполегливими та працюйте над собою щодня. Бажаємо вам успіхів!

Read 90 times