UA

Середа, 13 січня 2021 14:23

На зв’язку із абітурієнтами – декан факультету №2 Ігор Сидорук

(1 Vote)

Декан факультету №2 Ігор Сидорук поспілкувався із абітурієнтами під час прямого ефіру на сторінці університету в Instagram. Представник вишу розповів про вступні випробування, які необхідно пройти, аби стати курсантом ЛьвДУВС та відповів на усі запитання старшокласників.

Під час ефіру абітурієнти мали змогу дізнатися більше про факультет №2, де навчаються майбутні оперативники підрозділів кримінальної поліції.

Ігор Сидорук відзначив, що для вступу на цей факультет необхідно подати онлайн-анкету на вебпорталі для кандидатів на навчання https://osvita.np.gov.ua/. У заяві слід обрати спеціальність «Правоохоронна діяльність» та спеціалізацію «Кримінальна поліція».

«Після реєстрації на вашу електронну адресу надійде відповідь із переліком документів, які потрібні для оформлення особової справи. Ці документи слід надати до Головного управління Національної поліції безпосередньо за місцем проживання», - зауважив Ігор Сидорук.

Відповідаючи на запитання абітурієнтів, він пояснив, що вступити на факультет №2 зможуть лише ті абітурієнти, яким у рік вступу станом на 31 грудня виповниться 17 років. Ще однією обов’язковою вимогою є отримання повної загальної середньої освіти.

Для вступу на цей факультет необхідні сертифікати ЗНО з української мови (або української мови та літератури), а також історії України. Дійними є сертифікати за останні чотири роки. В університеті абітурієнти повинні пройти ще два вступних випробування – творчий конкурс та іспит з фізичної підготовки, що складається з трьох етапів – біг 100 м та 1000 м, а також комплексна силова вправа.

Ігор Сидорук детально роз’яснив абітурієнтам, як відбуваються ці випробування та зауважив, що на офіційному сайті ЛьвДУВС у розділі «Абітурієнту» можна ознайомитися із орієнтовним переліком запитань та ситуаційних завдань для творчого конкурсу. А ще там можна знайти відеоролик про те, як правильно виконувати комплексну силову вправу.

Курсантка факультету №2 Ольга-Марія Зінчин розповіла абітурієнтам про те, які відбувається двотижневий вишкіл новобранців у Верещиці та поділилася враженнями від навчання.

А вже цієї п’ятниці о 12.00 год. на сторінці ЛьвДУВС у соціальній мережі Instagram відбудеться прямий ефір з деканом факультету №3 (з підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності) Степаном Гнатюком.