Шаблоны Joomla 3.5


UA

Середа, 13 січня 2021 12:47

«Наповнюйте свою стрічку новин та життя тільки якісним контентом», – психологиня Наталія Калька

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Як максимально зосередитись на навчанні під час карантину, - радить старша викладачка кафедри психології ЛьвДУВС Наталія Калька. Вона переконана: локдаун – справжній тест на стресостійкість, особливо, для молоді.

«Юнаки та дівчата завжди сповнені енергії, мотивації, бажання діяти, творити, шукати вражень, а локдаун заставив крутитися увесь світ молодої людини навколо осі власного стільця та комп’ютера», – говорить Наталія Калька.

Психологиня пропонує молоді дотримуватися наступних порад, що допоможуть впоратися із викликами в часи пандемії та не втратити внутрішню рівновагу.

 site

«Ключовим моментом для вас має бути мотивація», – наголошує Наталія Калька. Тож радить знайти сенс у виконанні домашніх завдань, що відповідатиме вашим потребам і світогляду. Для цього спробуйте чесно відповісти на запитання: «Для кого і для чого я це роблю?». Втім, навіть якщо спершу вам буде непросто віднайти сенс, ви можете придумати для себе маленькі нагороди за виконані завдання.

«Хай ваше щоденне «меню» справ має правильну послідовність», – підкреслює викладачка. А ще радить підходити до виконання завдань та навчання креативно. Зранку «з’їдайте жабу» - спершу виконайте неприємні, але вкрай необхідні справи. І не забувайте «їсти слона» поступово - розділяти складне завдання на частини.

Психологиня відзначає, наскільки важливо бути відповідальним та ретельним у виконанні уроків.

«Виконувати домашнє завдання чи ні – це ваш вибір. Але кожен вибір має наслідки. В такому випадку не слід звинувачувати обставини й інших людей у ваших невдачах, а тільки свою халатність», - вважає Наталія Калька.

Тож наступне, не менш важливе вміння, – це самостійність.

За словами психологині, впевненість та віра в себе найкращі – помічники у формуванні власної незалежності.

«Спробуйте не просити допомоги у батьків, однокласників і навіть не користуватися пошуковою системою Google – і ви побачите свій потенціал», – радить викладачка.

Розвивайте здатність чітко розділяти свій час для навчання і відпочинку, організуйте комфортний особистісний простір.

«Пам’ятайте про людей, які вас цінують і підтримують, намагайтеся цікавитися їхніми справами і спілкуватися з ними, – додає психологиня. – Не забувайте також оберігати себе від інфовірусів (неперевіреної та брехливої інформації, чуток), оскільки вони не менш заразні і передаються ще швидше, аніж коронавірус».

Тож обов’язково наповнюйте свою стрічку новин та життя тільки якісним контентом, – радить Наталія Калька.

Read 93 times