UA

Четвер, 31 грудня 2020 10:53

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим

(1 Vote)

Дорогі колеги, курсанти та студенти!

Щиро вітаю вас із прийдешніми святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

У 2020 році усі ми отримали чимало важливих уроків і навчилися цінувати багато простих речей, дбати про здоров’я, піклуватися про рідних, дарувати турботу та підтримку тим, хто найбільше її потребує. Рік, що минає, допоміг зміцнити нашу віру та показав, що навіть у найтемніші часи завжди потрібно залишати у серці місце для світла та добра.

Підсумовуючи досягнення та здобутки цього року, хочу, найперше, згадати про соціальний проєкт, який започаткувала ініціативна молодь нашого університету. Курсанти та студенти об’єднали зусилля, аби допомогти тим, хто не міг самотужки подбати про себе під час карантину.

Продовжуючи добру традицію, наші вихованці та працівники неодноразово долучалися до благодійних акцій зі здачі крові.

Серед найбільш помітних досягнень 2020 року – відкриття першої та єдиної в Україні модельної виборчої дільниці. Цей проєкт було реалізовано спільно з Громадянською мережею «ОПОРА» та Міжнародною фундацією виборчих систем.

Ми продовжуємо підтримувати зв’язок із нашими давніми друзями та партнерами – Консультативною місією Європейського Союзу в Україні та Організацією з безпеки та співробітництва в Європі. Цьогоріч спільно з ОБСЄ провели міжнародну науково-практичну конференцію, присвячену темі протидії торгівлі людьми. Учасники заходу спілкувалися та дискутували онлайн, а до обговорення долучилися науковці, практики та міжнародні експерти з Австрії, Чехії та Казахстану.

Незважаючи на труднощі, з якими усі ми зіткнулися через пандемію, цей рік став багатим на наукові пошуки, розробки та відкриття. Хочу особливо відзначити наших талановитих здобувачів, які отримали 9 призових місць у відомчому конкурсі наукових робіт.

Щиро дякую усім, хто впродовж цього складного року докладав максимум зусиль для забезпечення освітньої діяльності та розвитку нашого університету.

Нехай прийдешній рік буде щасливим та вдалим, сповненим радості спілкування, щирості та тепла! Хай у ваших домівках панують злагода та достаток, а Різдвяні свята додають здоров’я та сили!

ректор Роман Благута