UA

Середа, 30 грудня 2020 17:44

Курсанти ЛьвДУВС отримали подяки за активну участь у науковому заході, присвяченому протидії торгівлі людьми

(1 Vote)

Троє курсантів ЛьвДУВС отримали подяки від Центру «Жіночі перспективи» за активну участь у Міжуніверситетському науково-практичному семінарі «Сучасне рабство: чим загрожують міфи, про що попереджають факти». Захід відбувався у рамках акції «16 днів проти гендерно зумовленого насильства».

Ректор ЛьвДУВС Роман Благута привітав вихованців вишу із цим досягненням, побажав професійного зростання та нових звершень.

Відзнаки та подарунки одержали курсантка факультету №2 Юлія Шліхта, другокурсники факультету №3 Софія Кирильчук та Олексій Зьомбра.

Крім цього, завідувачка відділення актуалізації навчання та практичної підготовки Олександра Захарова отримала подяку від Центру «Жіночі перспективи» за активну професійну та громадянську позицію у сфері протидії торгівлі людьми.