UA

Четвер, 26 листопада 2020 12:17

У ЛьвДУВС відбулося засідання Вченої ради

(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Вченої ради. Захід розпочався із знакової події – вперше ректор вишу Роман Благута урочисто вручив диплом доктора філософії, який було розроблено і затверджено у ЛьвДУВС. Його отримав науковий співробітник відділу організації наукової роботи Святослав Сеник.

Розгляд порядку денного, який включав питання з основних напрямків діяльності та розвитку університету, розпочався із затвердження Плану науково-дослідних робіт ЛьвДУВС на 2021 рік.

Призначено попередню експертизу дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії та прийнято рішення щодо клопотання перед Міністерством освіти і науки про формування рад для проведення захисту дисертацій з метою присудження ступенів доктора філософії. Крім цього, на засіданні затвердили теми дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії.

Учасники засідання також створили комісії з перевірки рівня педагогічної, навчально-методичної та наукової роботи здобувачів вчених звань доцента.

Начальник відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Галина Слоцяк проінформувала про вдосконалення фінансового забезпечення освітнього процесу в межах реалізації Концепції реформування освіти в МВС України.

Традиційно було рекомендовано до друку та/або поширення через мережу Інтернет видання.