UA

Середа, 25 листопада 2020 15:49

Представниця поліції розповіла вихованцям ЛьвДУВС про складання протоколу про адміністративного правопорушення

Соломія Ляниця, інспектор відділу адміністративної практики Управління патрульної поліції у Львівській області, провела лекційне онлайн-заняття для курсантів факультету № 3 Львівського державного університету внутрішніх справ. Темою для обговорення став порядок складання протоколу про адміністративне правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху.

Представниця поліції детально зосередилася на етапах розгляду справи про адміністративне правопорушення. Крім того, Соломія Ляниця ознайомила студентів із видами адміністративних стягнень і дала кілька практичних порад щодо процесу розгляду справи.

Протягом онлайн-заняття вихованці факультету № 3 були залучені до дискусії, разом моделювали й проговорювали різні ситуації. Лунали питання й відповіді.

Заняття відбулося за ініціативи відділення актуалізації навчання та практичної підготовки ЛьвДУВС.