UA

Середа, 25 листопада 2020 14:08

У ЛьвДУВС стартувала акція «16 днів проти насильства»

(1 Vote)

Професорка кафедри господарсько-правових дисциплін юридичного факультету ЛьвДУВС Любомира Мелех разом з випускницею цього ж факультету Галиною Гуцул провели бесіду для студентів щодо забезпечення рівності прав чоловіків та жінок. Заняття відбувалося в онлайн форматі. Захід проходив у рамках акції «16 днів проти насильства».

Вихованцям 3-го курсу 6-ї групи розповіли, яким чином наша країна прямує до гендерної рівності. Зокрема, професорка кафедри відзначила, що у складі Верховної Ради України IX скликання перебуває найбільша кількість жінок за увесь час незалежності.

«У 2019 році Кабінет Міністрів України затвердив Концепцію Державної соціальної політики забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок на період до 2021 року», - підкреслила Любомира Мелех.

Галина Гуцул наголосила, що конфлікти щодо правової нерівності чоловіків і жінок виникають дуже часто. І ця проблема стосується будь-якої статі.

Вона додала, що дуже складно звільнитись від гендерних стереотипів, адже вони є давнім та глибоким явищем, яке дуже важко зруйнувати тільки законодавчими змінами.

Крім цього, у рамках акції «16 днів проти насильства» заняття на тему «Відповідальність за домашнє насильство та способи отримання правової допомоги» для студентів 3-го курсу 2-ї групи юридичного факультету провела куратор групи Оксана Горпинюк.