UA

Вівторок, 24 листопада 2020 12:00

Студентка ЛьвДУВС розповіла учням як протидіяти булінгу

(1 Vote)

До учнів загальноосвітньої середньої школи міста Добромиль, що на Старосамбірщині, завітала студентка 3-го курсу юридичного факультету ЛьвДУВС Діана Куцериб.

Дівчина провела з учнями бесіду про насильство, його основні види, ознаки та причини виникнення. Студентка розповіла, як протидіяти такому явищу та куди звертатися за захистом. Крім цього, вона відзначила, що за насильницькі дії передбачена відповідальність.

Окрему увагу Діана Куцериб приділила випадкам цькування у школі. Вихованиця ЛьвДУВС підкреслила, що ця проблема сьогодні є дуже актуальною та поширеною.

Студентка навела ознаки, за якими можна визначити, що дитина стала жертвою булінгу.

«Перш за все, учень, який потерпає від насильства, відмовляється йти до школи, – наголосила дівчина. – Можна також спостерігати, що в цієї дитини немає друзів, вона повертається додому одна, часто хворіє, скаржиться на біль у животі. Буває й таке, що учень ходить до школи не тою дорогою, якою йдуть усі інші».

За словами студентки, вирішення проблеми булінгу має комплексний підхід - до цього процесу повинні бути залучені і батьки, і вчителі.

Наприкінці зустрічі Діана Куцериб ознайомила школярів з умовами вступу до Львівського державного університету внутрішніх справ та розповіла, за якими спеціальностями готують у виші.