UA

П'ятниця, 20 листопада 2020 17:59

ЛьвДУВС розширює коло зарубіжних партнерів

(1 Vote)

Сьогодні розпочала свою роботу міжнародна конференція «Глобальні виклики та загрози національним економікам у наш час», яку організували Львівський державний університет спільно з науковими установами Індії, Бразилії та Великого Меконгу.

З вітальним словом від ЛьвДУВС виступила проректорка Ольга Балинська, яка подякувала іноземним колегам за запрошення до співпраці, коротко описала особливості освітнього процесу Львівського державного університету внутрішніх справ, наголосивши при цьому, що крім професійних навиків, ми формуємо у здобувачів безпекову культуру.

«Безпека в сучасному світі стає однією з найважливіших проблем: і не важливо, чи йдеться про безпеку людини, чи держави, економічну, інформаційну, психологічну, воєнну чи інші види безпеки. Соціально-економічні та політико-правові зміни впливають на рівень безпеки кожної сучасної держави, і всі ці зміни зумовлюються динамічною тенденцією до глобалізації. Головне завдання сьогоднішньої конференції, очевидно, - сформувати виважений і послідовний підхід до протидії та мінімізації негативного впливу світової глобалізації, а на основі цього допомогти нашим країнам розробити і зреалізувати цілісну державну безпекову політику, яка має ґрунтуватися на принципах відкритості та системності. Сподіваюся, що сьогодні ми окреслимо дорогу, яка приведе нас до гармонізації», - зазначила Ольга Балинська і побажала, щоб ця віртуальна зустріч на великій дистанції згуртувала всіх для подальшої реальної близької співпраці.

Ця конференція триватиме протягом трьох днів. Вона об’єднала тематичними дискусіями науковців Бразилії, Таїланду, Камбоджі, Індії, Оману та Меконгу.

Україну на цьому заході представляли заклади вищої освіти – Національний університет «Львівська політехніка», Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Ужгородський національний університет, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Харківський національний університет комунального господарства, Львівський аграрний університет, Львівський університет менеджменту.

Серед майже ста науковців, освітян та адміністраторів безпосередніми учасниками конференції стали науково-педагогічні працівники ЛьвДУВС – проректор професор Василь Франчук, професор Галина Миськів, професор Марта Копитко, професор Галина Левків, доцент Ольга Марченко, доцент Галина Леськів, доцент Інна Висоцька та інші.

Треба зауважити, що з боку ЛьвДУВС основним ініціатором цього заходу виступила професорка кафедри менеджменту факультету економічної безпеки та управління Зінаїда Живко. Обов’язки організаційного секретаря (а точніше перекладача) виконувала Лілія Кухарська.

Серед проблем, які обговорювалися, особливою гостротою вирізнялися питання загроз в системі вищої освіти, інноваційної та інвестиційної безпеки, фінансової безпеки та кадрової безпеки.

Конференція триває, і ми бажаємо її учасникам плідних та результативних дискусій!