UA

П'ятниця, 20 листопада 2020 14:19

У ЛьвДУВС відбулася Всеукраїнська наукова конференція здобувачів вищої освіти

(1 Vote)

Сьогодні на базі Львівського державного університету внутрішніх справ відбулася Всеукраїнська наукова конференція здобувачів вищої освіти. Захід проходив в онлайн-форматі, а темою для обговорення стали механізми функціонування громадянського суспільства.

Робота конференції поділялася на секції, що охоплювали державно-правову, адміністративно-правову, цивільно-правову, кримінально-правову та господарсько-правову сфери. Крім того, до обговорення залучили сферу суспільних наук (психологію, економіку, мовознавство та інші). Модератором події була Галина Савчин, заступник начальника відділу організації наукової роботи ЛьвДУВС.

Вітальне слово мав Роман Благута, ректор ЛьвДУВС. Він наголосив на тому, що існування громадянського суспільства є фундаментальною основою для правового регулювання забезпечення законних прав громадян. Крім того, ректор висловив сподівання, що конференція стане корисною для молодих науковців, здобувачів вищої освіти: «Важливими для будь-якої конференції є конструктивна розмова і можливість комунікувати. А для молодого науковця, яким є здебільшого всі учасники сьогоднішнього заходу, важливим є вміння навчитися правильно викладати свої думки й грамотно вести дискусію. Тому спілкуйтеся, комунікуйте, дискутуйте — для цього і відбувається наш захід».

Безпосередню участь у конференції взяли представники 11-ти закладів вищої освіти, при 145-ти поданих тезах доповідей. Зокрема, до заходу долучилися представники Львівського й Дніпропетровського державних університетів внутрішніх справ, Харківського національного університету внутрішніх справ, Національної академії внутрішніх справ, Донецького юридичного інституту МВС України, Прикарпатського факультету НАВС, Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана П. Сагайдачного, Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, Національної академії СБУ, Державного податкового університету та Львівського університету бізнесу й права.

Під час конференції лунали жваві обговорення важливих для функціонування громадянського суспільства питань. Зокрема, із доповідями виступили Софія Косенко, Андрій Хемич, Зоя Федорюк, Дана Лотоцька, Ярина Легка, Юлія Нікітіна та інші здобувачі вищої освіти.

Варто відзначити, що за результатами наукового заходу видано збірник тез, а учасники Всеукраїнської конференції отримають відповідні сертифікати.