UA

Четвер, 19 листопада 2020 16:55

У ЛьвДУВС обговорили соціальні, економічні та психологічні аспекти діяльності поліції

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся науково-практичний семінар на тему «Соціальні, економічні та психологічні аспекти діяльності Національної поліції України». Захід проходив в онлайн-форматі за допомогою платформи Zoom.

Із вітальним словом виступив декан факультету №3 Степан Гнатюк. Він наголосив на актуальності обговорюваних питань: «Це тріумвірат проблем, який є болючим для всіх. Їх вирішення, через діяльність поліції, сприяє покращенню загального добробуту суспільства, формуванню у громадян відчуття захищеності й безпеки. Тому для нас архіважливими є як і соціальні, так і економічні й психологічні аспекти нашої діяльності».

Вступне слово мав також Ярослав Когут, завідувач кафедри соціальних дисциплін факультету №3. Він ознайомив учасників із регламентом проведення події, запросив на майбутні заходи кафедри й висловив сподівання, що вони відбуватимуться у офлайн-режимі.

Під час науково-практичного семінару лунали жваві обговорення актуальних проблем діяльності Національної поліції у соціальному, економічному й психологічному аспектах. Із доповідями виступили: Наталія Бардин, старший психолог УКЗ ГУНП у Львівській області; Наталія Висятицька, психолог ГКЗ БПСПОП «Львів» ГУНП; Олександра Пташник-Середюк, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ; Галина Дерев’янко, практичний психолог Київського департаменту військового капеланства; Олена Дужак, працівник Бахмутського відділу поліції ГУНП в Донецькій області й координатор Констянтинівської ланки ГО «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських», учасниці організації Анна-Марія Свистун й Мар’яна Кабазова та багато інших.

Зокрема, говорили про психологічне благополуччя поліцейських в умовах пандемії коронавірусу, дискутували про формування навичок міжкультурної комунікації у майбутніх поліцейських, профілактику та подолання синдрому «професійного вигорання». Йшлося також про психологічні й педагогічні аспекти взаємодії поліцейських із дітьми, згадували типові проблеми у розвитку дітей молодшого й старшого віку.