Шаблоны Joomla 3.5


UA

Вівторок, 17 листопада 2020 14:25

Студенти факультету №3 дізналися про етапи відбору до лав Національної поліції

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Про особливості участі в конкурсі на заміщення вакантних посад в підрозділах Національної поліції України розповіли студентам третього курсу факультету №3. До вишу завітали заступниця начальника відділу комплектування УКЗ ГУНП у Львівській області Олександра Сидор та старший інспектор сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських Галина Вдовитченко. Вони спілкувалися із вихованцями університету онлайн за допомогою платформи ZOOM. Зустріч модерував декан факультету №3 Степан Гнатюк.

 1

Під час заходу йшлося про етапи проведення конкурсу до підрозділів Національної поліції України.

 2

«Спершу потрібно заповнити онлайн-анкету для участі у конкурсі. Після цього на електронну адресу надходить перелік документів, які потрібно надати, - пояснює Галина Вдовитченко. – Далі кандидат повинен пройти тестування, що складається із двох блоків. Перший – це запитання на логіку, другий - на знання законодавства. Наступний крок – проходження медичного огляду - ВЛК. Ще одне випробування - перевірка рівня фізичної підготовки. І заключний етап – співбесіда з поліцейською комісією».

 3

За словами Галини Вдовитченко, кандидати запрошуються на наступний етап лише тоді, коли успішно проходять попередній.

 4

Олександра Сидор відзначила, що кандидати, які успішно пройшли конкурс, приймаються на службу до поліції та направляються на первинну професійну підготовку, що триває 6 місяців.

 5

На завершення зустрічі запрошені гості побажали студентам, які прагнуть долучитися до лав Національної поліції, успішно пройти усі етапи конкурсу та показати відмінні результати.

Read 74 times