UA

Вівторок, 17 листопада 2020 14:25

Студенти факультету №3 дізналися про етапи відбору до лав Національної поліції

(1 Vote)

Про особливості участі в конкурсі на заміщення вакантних посад в підрозділах Національної поліції України розповіли студентам третього курсу факультету №3. До вишу завітали заступниця начальника відділу комплектування УКЗ ГУНП у Львівській області Олександра Сидор та старший інспектор сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських Галина Вдовитченко. Вони спілкувалися із вихованцями університету онлайн за допомогою платформи ZOOM. Зустріч модерував декан факультету №3 Степан Гнатюк.

Під час заходу йшлося про етапи проведення конкурсу до підрозділів Національної поліції України.

«Спершу потрібно заповнити онлайн-анкету для участі у конкурсі. Після цього на електронну адресу надходить перелік документів, які потрібно надати, - пояснює Галина Вдовитченко. – Далі кандидат повинен пройти тестування, що складається із двох блоків. Перший – це запитання на логіку, другий - на знання законодавства. Наступний крок – проходження медичного огляду - ВЛК. Ще одне випробування - перевірка рівня фізичної підготовки. І заключний етап – співбесіда з поліцейською комісією».

За словами Галини Вдовитченко, кандидати запрошуються на наступний етап лише тоді, коли успішно проходять попередній.

Олександра Сидор відзначила, що кандидати, які успішно пройшли конкурс, приймаються на службу до поліції та направляються на первинну професійну підготовку, що триває 6 місяців.

На завершення зустрічі запрошені гості побажали студентам, які прагнуть долучитися до лав Національної поліції, успішно пройти усі етапи конкурсу та показати відмінні результати.