UA

Вівторок, 17 листопада 2020 11:50

Привітання з Міжнародним днем студентів

(1 Vote)

Дорогі студенти та курсанти!

Сердечно вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студентів! Молоде покоління завжди було та залишається рушійною силою змін та генератором новітніх ідей. Ви – ті, хто змінює історію та світ. Тож від вашої сміливості, безкомпромісності та активної життєвої позиції залежить майбутнє.

site

Щиро бажаю, аби ваш життєвий шлях був успішним! Зичу наполегливості, цілеспрямованості, міцного здоров’я та вірних друзів. Використовуйте можливості, будьте впевненими у власних силах, але ніколи, за жодних обставин, не йдіть на компроміс із власною совістю!

Нехай знання та досвід, які ви отримаєте у стінах Львівського державного університету внутрішніх справ, стануть для вас міцним підґрунтям на професійній ниві! А спогади про чудові студентські та курсантські роки зігріватимуть душу та наповнюватимуть серце радістю!

З повагою,

ректор ЛьвДУВС Роман Благута