Шаблоны Joomla 3.5


UA

Вівторок, 17 листопада 2020 09:39

Студент ЛьвДУВС долучився до проєкту, що допомагає підліткам створювати власні стартапи

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Микола Апетик, студент юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ, долучився до організації Teenovation - проєкту, спрямованого на розвиток підприємницьких навичок у підлітків. Семиденний курс проходив за ініціативи благодійної організації «Klitschko Foundation» і завершився 15 листопада.

 10

Тема, за яку на Teenovation відповідав Микола, мала назву «Успішний пітчинг власного проєкту». «Навчання проходило для п’ятьох команд, у кожній було по чотири учасники. Ми допомагали їм опановувати різні навички у сфері підприємництва і стартапів. Особисто я розповідав, як ефективно пітчити проєкти та вміти гарно презентувати свої стартапи. Зокрема, учасників навчали ефективної командної роботи, пояснювали, як працювати з цільовою аудиторією і будувати бізнес-моделі», - розповів Микола Апетик.

 11

Цікаво, що курс проходив винятково для учнів 8-10 класів, відбувався водночас українською та англійською мовами, а тренери використовували здебільшого нестандартні методи навчання. Крім того, для підтримки гендерного балансу організатори проєкту вирішили прийняти десять заявок на участь від дівчат і ще десять – від хлопців.   

 12

Read 85 times