UA

Вівторок, 17 листопада 2020 09:39

Студент ЛьвДУВС долучився до проєкту, що допомагає підліткам створювати власні стартапи

(1 Vote)

Микола Апетик, студент юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ, долучився до організації Teenovation - проєкту, спрямованого на розвиток підприємницьких навичок у підлітків. Семиденний курс проходив за ініціативи благодійної організації «Klitschko Foundation» і завершився 15 листопада.

Тема, за яку на Teenovation відповідав Микола, мала назву «Успішний пітчинг власного проєкту». «Навчання проходило для п’ятьох команд, у кожній було по чотири учасники. Ми допомагали їм опановувати різні навички у сфері підприємництва і стартапів. Особисто я розповідав, як ефективно пітчити проєкти та вміти гарно презентувати свої стартапи. Зокрема, учасників навчали ефективної командної роботи, пояснювали, як працювати з цільовою аудиторією і будувати бізнес-моделі», - розповів Микола Апетик.

Цікаво, що курс проходив винятково для учнів 8-10 класів, відбувався водночас українською та англійською мовами, а тренери використовували здебільшого нестандартні методи навчання. Крім того, для підтримки гендерного балансу організатори проєкту вирішили прийняти десять заявок на участь від дівчат і ще десять – від хлопців.