UA

Понеділок, 16 листопада 2020 12:07

Викладач ЛьвДУВС розповів школярам як успішно підготуватися до іспиту з фізичної підготовки

(1 Vote)

Профорієнтаційна робота триває. Працівники та вихованці Львівського державного університету внутрішніх справ зустрічаються зі старшокласниками, аби розповісти про переваги навчання у ЛьвДУВС та умови вступу до вишу.

Нещодавно до Львівської середньої загальноосвітньої школи № 63 завітав Олександр Флуд, старший викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2. Представник університету поспілкувався із учнями 9-11 класів.

Школярі переглянули відеоролик про виш та отримали вичерпну інформацію про те, як стати студентом або курсантом ЛьвДУВС. Серед присутніх були й ті, хто вже давно мріє про службу у поліції. Хлопці та дівчата розпитували про вступні випробування, зокрема, цікавилися, як успішно підготуватися до іспиту з фізичної підготовки. Олександр Флуд порадив майбутнім вступникам наполегливо тренуватися та підказав, які вправи допоможуть покращити свій результат.

Крім цього, відзначив, що на офіційних сторінках університету у соціальних мережах є відеоролики для абітурієнтів із комплексом тренувань у домашніх умовах.

На завершення зустрічі Олександр Флуд відповів на усі запитання старшокласників та побажав їм обрати професію до душі.