UA

Понеділок, 16 листопада 2020 11:18

У проєкті «Мій ЛьвДУВС» - талановита, наполеглива та успішна студентка юридичного факультету Юлія Балан

(1 Vote)

Багатогранні, спраглі до знань, активні та наполегливі – вихованці ЛьвДУВС надихають своїм прикладом. Вони займаються волонтерською та науковою діяльністю, проявляють свої таланти та творчі здібності, навчаються одразу на декількох спеціальностях, роблять перші кроки на професійній ниві…

site

Третьокурсниця юридичного факультету Юлія Балан – талановита, наполеглива та успішна. Дівчина погодилась поділитися своєю історією у проєкті «Мій ЛьвДУВС» і розповісти про мрії, досягнення та мотивацію.

Юлія ставить перед собою великі цілі та впевнено прямує до них. Її життєве кредо: «Я завжди роблю те, чого не вмію, щоби навчитися цьому».

Дівчина з дитинства прагнула захищати права людей. А ще - мріяла здобути дві вищі освіти. Тож, аби втілити задумане у життя, - стала студенткою юридичного факультету, а згодом вступила ще й на економічний.

«Кожен день відкриває нові можливості, – переконана Юлія. – А далі рішення за нами – використати їх чи змарнувати. Людина, яка не хоче виходити із зони комфорту та розвиватися, знаходиться у постійній фазі стагнації. Тому я невпинно шукаю шляхи реалізації себе як особистості».

І це не пусті слова! За плечима в Юлії - участь у багатьох конкурсах, тренінгах, змаганнях, наукових конференціях. Вона - призерка Чернівецького обласного фестивалю-конкурсу дитячих засобів масової інформації «Навчальний медіапростір», ХVI Міжрегіонального фото-, кінофестивалю молоді «Осінні барви Буковини», а також фотоконкурсу ЛьвДУВС.

До цього списку можна також додати участь в VII Міжнародному конкурсі-фестивалі «Берегиня» (Республіка Словенія), де Юлія виборола ІІ місце у номінації «Відеоробота».

Героїня проєкту переконана, що ЛьвДУВС дає всі можливості для активних студентів. «Університет розширив мій світогляд, загартував характер. Виш є для мене уособленням постійного руху, що не дозволяє сидіти склавши руки», – наголошує вона.

Минулий навчальний рік був для дівчини надзвичайно плідним у напрямку наукової діяльності. Її робота на тему: «Поняття і види обставин, що виключають злочинність діяння: загальна характеристика» отримала ІІ місце у І турі відомчого конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти. А дослідження «Організаційно-інституційні засади бюджетно-фінансової децентралізації в Україні: проблеми та перспективи» здобуло ІІІ місце на Всеукраїнському студентському творчому конкурсі проєктів «Територіальний розвиток громад в Україні». Крім цього, студентка отримала відзнаку на всеукраїнському студентському конкурсі, присвяченому темі Революції Гідності.

Значним досягненням Юлії є також участь в Юридичній клініці ЛьвДУВС. «Разом зі своїми колегами я надаю безоплатну правову допомогу громадянам, проводжу правопросвітні заняття та тренінги у школах», – розповідає студентка.

Юлія вдячна викладачам ЛьвДУВС за всебічну підтримку. «До нас часто запрошують практиків, з якими ми можемо поспілкуватися. Влаштовують судові дебати, роботу у групах та багато іншого. Це надзвичайно важливо, адже такі інтерактивні заняття дають нам змогу краще засвоїти матеріал», – відзначає дівчина.

На завершення розмови Юлія пригадала, що з університетського життя їй найбільше закарбувався у пам’яті перший день навчання. «Тоді ще всі були між собою не знайомі, а на горизонті майоріло таке омріяне студентське життя у нашому, тепер уже рідному, Львівському державному університеті внутрішніх справ», – поділилася враженнями дівчина.