UA

П'ятниця, 13 листопада 2020 14:09

Студент ЛьвДУВС став тренером проєкту Friendly school

(1 Vote)

У Львові триває проєкт Friendly school. Його мета – допомогти учням покращити діяльність свого закладу освіти завдяки власним цікавим та креативним ідеям. До участі в заході долучилися команди десяти шкіл міста.

У рамках проєкту представники місцевої влади, університетів, психологи та дизайнери проводять для школярів цікаві тренінги. Одним із лекторів заходу став студент юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ Микола Апетик.

Під час тренінгу вихованець вишу розповів учням, як підготувати й ефективно представити власний проєкт. Студент підкреслив, на чому необхідно робити акценти під час виступу, а також поділився секретами ораторського мистецтва.

Варто відзначити, що після завершення тренінгів три команди школярів, які представлять найкращі проєкти, отримають фінансування на їх реалізацію.