UA

П'ятниця, 13 листопада 2020 12:07

У ЛьвДУВС визначили кращих знавців іноземної мови

Олімпіада з іноземної мови – це завжди не просте випробування, яке не лише оцінює знання, а й гартує завзятість і самостійність. Цей захід дозволяє представити себе та свій факультет з найкращої сторони. Студенти та курсанти ЛьвДУВС розуміють, що вивчення мови є процесом тривалим, який потребує цілеспрямованості та великого бажання, тому завжди старанно готуються.

Цьогоріч олімпіада відбувалася онлайн на платформі ZOOM. Вихованці вишу виконували лексико-граматичний тест, а також демонстрували навички розмовної мови. До участі в заході долучилися 14 учасників. А оцінювали їх знання науково-педагогічні працівники кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення Ірина Сковронська, Христина Вербицька, Ольга Романюк, Вікторія Бондаренко, Олеся Бойко, Тетяна Головач, Тетяна Липченко та Мирослава Рій.

Перше завдання дало можливість перевірити наскільки добре здобувачі розуміють правила та аспекти іноземної граматики. У другій частині олімпіади учасники усно відповідали на різні цікаві запитання. До прикладу, хтось розповідав, які три речі роблять його щасливим. Дехто описував, якою суперсилою він хотів би володіти. Лунали також роздуми про те, чому подорожі є важливою частиною нашого життя.

У підсумку змагань комісія визначила кращих знавців.

Перше місце в олімпіаді з англійської мови здобув студент 3-го курсу юридичного факультету Кирило Жура. Друге – посіла курсантка 2-го курсу факультету №1 Марта Левчук. Третьою – стала представниця 1-го курсу факультету психології Катерина Путас.

Науково-педагогічні працівники також визначили переможців олімпіади з французької мови. Першу сходинку посіла першокурсниця факультету №1 Анна Підвірна, а другу – студентка 3-го курсу юридичного факультету Софія Соболь.

Без сумніву, завдяки цій олімпіаді вихованці ЛьвДУВС розширили свій багаж знань та отримали чудовий досвід.