UA

Вівторок, 10 листопада 2020 16:25

Курсанти розповіли учням про життя університету

Вихованці ЛьвДУВС завітали до Луцького правознавчого ліцею. Візит відбувся у рамках акції «Відвідай рідну школу». Курсанти Ярослав Надяб, Юлія Мороз, Павло Гусак, Роман Коришко та Олександр Сидорчук ознайомили старшокласників зі спеціальностями, яких навчають у виші. Вони розповіли про особливості підготовки поліцейських та поділилися враженнями від університетського життя.

Першокурсник факультету №3 Ярослав Надяб також завітав до Вараської гімназії, де навчався раніше. Юнак розказав учням про службу в поліції. А ще - поділився спогадами про «курс молодого бійця», що допоміг адаптуватися до нового ритму життя, випробувати власні сили та знайти нових друзів.

«Я мріяв стати поліцейським з п’яти років, – зізнався учням курсант. – Коли до нас завітали представники ЛьвДУВС та розповіли про можливості навчання в університеті, я одразу ж вирішив, що вступатиму саме сюди».

Старшокласники активно задавали Ярославу запитання про курсантське життя. Цікавилися, як вступити до вишу та які сертифікати ЗНО потрібні для цього, чи потрібно бути у відмінній фізичній формі.

Насамкінець присутнім продемонстрували презентацію про ЛьвДУВС.

Профорієнтаційні зустрічі відбулися у дружній атмосфері, а учні отримали змістовні відповіді на всі запитання щодо умов вступу.